Asistentka - makléř

Pracovní místo ( Asistentka - makléř ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Asistent/ka - makléř v realitní kanceláři NIL, s.r.o.
Základní náplň práce: administrativa spojená s chodem realitní kanceláře (např: organizace schůzek, zadávání inzerce do realitního programu, správa domu, péče o vývěsky), výpomoc makléři při prohlídkách nemovitostí, péče o stávající a nové ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Stavebnictví a reality

Další volná místa

Asistent/asistentka Místo výkonu práce: Zámostí č.p. 594, Radnice u Rokycan. Náplň práce: zajišťování exportu a importu zboží Požadujeme: úplné střední vzdělání, znalost anglického nebo německého jazyka slovem i písmem podmínkou, zodpovědnost, komunikativnost, ...
PRIMA KLIMA TRADING CZ s.r.o. Radnice, Inzerováno před 3 dny

všeobecná sestra s osvědčením Místo výkonu Stod, jedná se o oddělení lůžek následné péče, osvědčení výhodou, výhodné mzdové podmínky (dle platných předpisů), vhodné i pro zdravotnické asistentky. Volné místo všeobecná sestra s osvědčením pro lokalitu Stod.
Stodská nemocnice, a.s. Stod, Inzerováno před 4 dny

zdravotní sestra, zubní instrumentářka nebo asistentnka zubního lékaře Zubní centrum Štěnovice hledá zdravotní sestru, zubní instrumentářku nebo asistentku zubního lékaře na hlavní pracovní poměr do zavedené zubní ordinace ve Štěnovicích (5 Km od Plzně). Požadujeme ochotu učit se novým věcem, příjemné vystupování, ...
Relief Plzeň, spol. s r.o. Štěnovice, Inzerováno před 4 dny