JANEČEK CZ s.r.o. ŘIDIČ C+E

ŘIDIČ C+E

Pracovní náplň
- solidní dopravní společnost přijme spolehlivé řidiče na lesní soupravu bez HR
- vnitrostátní doprava PO - PÁ - víkendy, svátky volné
- pravidelně vyplácená mzda

Požadavky
- řidičský průkaz C+E
- platné psychotesty
- profesní průkaz
- karta řidiče
- časová flexibilita

Nabízíme
- firemní telefon
- zázemí stabilní společnosti
- mzda na lesní soupravu bez HR od 35000,- čistého
- NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ŘIDIČ C+E

Typ pracovního vztahu: Pracovní smlouva
Pracovní poměr: Plný úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Lokalita: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: JANEČEK CZ s.r.o.
Ulice: 5
Město: Nasavrky
PSČ: 53825
Internet: www.janecek.eu

Zadavatel: Zaměstnavatel
Kontaktní osoba: Milan Janeček
E-mail: Milan Janeček
Telefon: 602108460

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: JANEČEK CZ s.r.o.