Moural Kopecký a Partneři, advokátní kancelář

právní referent na 1/2 úvazku

Pracovní náplň
Zajišťuje komunikaci (elektonickou poštu, datové schránky), vede administrativní spisy, sjednává pracovní jednání a porady, eviduje termíny a lhůty, koordinuje časové diáře právníků, komunikuje s úřady, soudy a ostatními subjekty.

Požadavky
střední vzdělání s maturitou (Obchodní akademie aj.)

Nabízíme
možnost využití flexibility a organizačních schopností, mzdu odpovídající rozsahu praconí doby a kvalifikaci, získání atraktivních pracovních zkušeností pro další rozvoj;
pracovní doba 08,00 - 13,00 hod.
nástup od 1.3.2018

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: právní referent na 1/2 úvazku

Typ pracovního vztahu: Pracovní smlouva
Pracovní poměr: Zkrácený úvazek
Délka trvání pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Minimální požadavky vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Administrativa a organizace
Pozici nabízí: Moural Kopecký a Partneři, advokátní kancelář
Ulice: 28. října 2663/150
Město: Ostrava
PSČ: 70200
Internet: pravni-sluzby-ostrava.cz

Zadavatel: Zaměstnavatel
Kontaktní osoba: Krompolcová Miroslava
E-mail: Krompolcová Miroslava
Telefon: 596 633 644

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: JUDr. Stanislav Moural