Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

právní referent na 1/2 úvazku

Pracovní místo ( právní referent na 1/2 úvazku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Zajišťuje komunikaci (elektonickou poštu, datové schránky), vede administrativní spisy, sjednává pracovní jednání a porady, eviduje termíny a lhůty, koordinuje časové diáře právníků, komunikuje s úřady, soudy a ostatními subjekty.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace

Další volná místa

Obchodní referent/ka Výhodou praxe a zkušenosti ve strojírenské fy. Nutná aktivní znalost ruského jazyka - činnosti při uzavírání obchodních případů aj., výhodou i znalost AJ. Volné místo obchodní referent/ka pro lokalitu Hranice.
SIGMA PUMPY HRANICE, s.r.o. Hranice, Inzerováno před 5 dny

Referent/ka obchodní služby Pracoviště: Keltičkova 1906/46, Slezská Ostrava Předem volat a domluvit si schůzku na č. 731 404 066. Náplň práce: Komunikace se stávajícími zahraničními zákazníky, akvizice nových trhů a nových partnerů v Ruské federaci, pravidelné zahraniční ...
OST - WEST METALL, s.r.o. Ostrava, Inzerováno před 5 dny

REFERENT -KA KVALITY KO: Koligová Pavlína, tel.: 553 694 105, e-mail: pavlina.koligova@arako.cz Strukturovaný životopis, popř. další materiály v tištěné či elektronické podobě zašlete na adresu společnosti. O termínu výběrového řízení budete včas informováni. SŠ/VŠ ...
ARAKO spol. s r.o. Opava, Inzerováno před 6 dny

Odeslat
zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit