právní referent na 1/2 úvazku

Pracovní místo ( právní referent na 1/2 úvazku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Zajišťuje komunikaci (elektonickou poštu, datové schránky), vede administrativní spisy, sjednává pracovní jednání a porady, eviduje termíny a lhůty, koordinuje časové diáře právníků, komunikuje s úřady, soudy a ostatními subjekty.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace

Další volná místa

Referent/ka obchodu ve strojírenství Pracoviště: Nádražní č.p. 1617/1, Šternberk. Nástup možný ihned nebo dle domluvy. Požadujeme: - VŠ/SPŠ strojní (praxe v nástrojárně nebo znalost výroby vstřikovacích forem výhodou) - Znalost anglického nebo německého jazyka slovem i písmem - ...
EUTECH akciová společnost Šternberk, Inzerováno před 4 dny

Referent/ka mediální komunikace oddělení cestovního ruchu a vnějších vztahů na o Místo výkonu práce: Krajský úřad Olomouckého kraje, Jeremenkova 40a, Olomouc. Termín nástupu: dle dohody, co nejdříve. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Charakteristika vykonávané práce: zajišťování informovanosti veřejnosti o činnosti orgánů kraje ...
Olomoucký kraj Olomouc, Inzerováno před 4 dny

Referenti technického úseku Náplň práce: komunikace se zákazníky a dodavateli (převážně zahraničními), práce s portály zákazníků. Zaměstnavatel požaduje: znalost AJ (NJ výhodou), práce na PC. Nabízíme: věrnostní program, masáže, vitamíny, osobní přístup v příp. težkých ...
ZPV Rožnov, s.r.o. Rožnov pod Radhoštěm, Inzerováno před 4 dny