Pokorný Jan

opravář zemědělské techniky, obsluha zemědělské techniky

Pracovní náplň

Požadavky
- ŘP skupiny B. T.
- pracovní nasazení a flexibilnost,
- praxi s opravami zemědělské techniky

Nabízíme
- rodinná zemědělská farma v malé obci na Mladoboleslavsku
- byt v zemědělském areálu 3+1
- nástupní plat 20.000 Kč + prémie a osobní ohodnocení , 13. plat
- pohodový pracovní kolektiv

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: opravář zemědělské techniky, obsluha zemědělské techniky

Typ pracovního vztahu: Pracovní smlouva
Pracovní poměr: Plný úvazek
Délka trvání pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Minimální požadavky vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat 20.000 CZK , Měsíc
Lokalita: Česká republika
Obor: Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: Pokorný Jan
Ulice: 39
Město: Kmetiněves
PSČ: 27322
Internet: pokornyfarmakmetineves

Zadavatel: Zaměstnavatel
Kontaktní osoba: Pokorný Jan
E-mail: Pokorný Jan
Telefon: 728207481
FAX: 315761032

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Jan Pokorný
Informace
Kontakty - Pokorný Jan 728207481 Pokorná Dagmar 724042947
- email pokorna.dasa22@seznam.cz