opravář zemědělské techniky, obsluha zemědělské techniky

Pracovní místo ( opravář zemědělské techniky, obsluha zemědělské techniky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Mohly by Vás zajímat obory:

Zemědělství a lesnictví

Další volná místa

Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení Kontakt: lubensky8@gmail.com znalost čtení technické dokumentace , fyzicky náročná práce , přesčas a o víkendech, praxe v oboru , ovládání PC a MS office výhodou Volné místo mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení pro lokalitu Praha.
BOBONIČ s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Mechanici, automechanici Zaběhlý autoservis hledá šikovného automechanika. Nabízíme práci v nově vybudovaném areálu s novým vybavením a technikou. Uvedná mzda je při plném úvazku, při 6hod/den je mzda od 18 500,- Kč. Očekáváme: spolehlivost, flexibilitu, ...
Josef Štěpánek Bílé Podolí, Inzerováno před 2 dny

Předák ve výrobě palet s oprávněním řidič VZV Předák ve výrobě palet zajišťuje organizaci práce na směne, nakládku, vykládku kamionů, navážení materiálu a výrobků. Požadujeme schopnosti řízení menšího kolektivu, zodpovědnost, důslednost, znalost čtení technické dokumentace, oprávnění a praxe k ...
Pila Pasák palety s.r.o. Planá nad Lužnicí, Inzerováno před 2 dny