SERVISNÍ MECHANIK

Pracovní místo ( SERVISNÍ MECHANIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Opravy a údržba nářadí, strojů a firemních vozidel soukromé firmy

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika
Stavebnictví a reality
Služby zákazníkům

Další volná místa

MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI Montáž elektroniky Náplň práce: - montáž, pájení, lakování, zalévání a oživení elektronických produktů. - drobné mechanické práce (vrtání, řezání) - dle dohody i jen část z těchto činností. Nabízíme: - čisté prostředí, jednu směnu, smlouvu na ...
Certuma spol. s.r.o. Písek, Inzerováno včera

Zkušený konzultant projektů financovaných EU Vyhovuje Vám rodinné prostředí malého pracovního kolektivu? Na práci potřebujete klid a rádi využijete možnost práce i ve formě home office? Máte již zkušnosti se zpracováním projektových žádostí do finančních mechanizmů EU? A to celé i v ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

MONTÉR - MECHANIK Požadujeme SOU nebo SŠ se zaměřením na strojírenství, znalost čtení technických výkresů a samostatnost při montáži, praxe v oboru výhodou, řidičský průkaz skupiny B, časovou flexibilitu, ochotu cestovat a loajalitu. Nabízíme zaměstnání v ...
ALFA výroba jednoúčelových strojů s.r.o. Písek, Inzerováno včera