SERVISNÍ MECHANIK

Pracovní místo ( SERVISNÍ MECHANIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Opravy a údržba nářadí, strojů a firemních vozidel soukromé firmy

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika
Stavebnictví a reality
Služby zákazníkům

Další volná místa

Autoelektrikář, automechanik Volné místo pro autoelektrikář, automechanik lokalitu Pelhřimov.
Auto Zábrana s.r.o. Pelhřimov, Inzerováno před 2 dny

Automechanik Pracoviště Bystřice Přijmeme vyučeného automechanika. Výhodou je zkušenost s opravami zemědělských strojů a nákladních aut. Nabízíme různorodou a zajímavou práci, po zapracování velmi dobré mzdové ohodnocení, firemní benefity. Místo výkonu práce je ...
Elmoz Czech, s.r.o. Bystřice, Inzerováno před 2 dny

automechanik Pracoviště Benešov střední odborné vzdělání technického směru - automechanik,řidičský průkaz sk. B, C, C+E výhodou..Nabídky zasílat mailem na adresu: syslova@matratrans.cz Volné místo automechanik pro lokalitu Benešov.
MÁTRA TRANSPORT a.s. Benešov, Inzerováno před 2 dny