ALBET, spol. s r.o.

SERVISNÍ MECHANIK

Pracovní náplň
Opravy a údržba nářadí, strojů a firemních vozidel soukromé firmy

Požadavky
Zkušenosti v oboru, spolehlivost, řidičský průkaz B, základní znalost ovládání PC

Nabízíme
Stálý plat, firemní benefity, skvělé zázemí, dobrý kolektiv

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: SERVISNÍ MECHANIK

Typ pracovního vztahu: Pracovní smlouva
Pracovní poměr: Plný úvazek
Délka trvání pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Minimální požadavky vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat 20000 - 35000 CZK , Měsíc
Lokalita: Praha
Obor: Elektrotechnika a technika, Stavebnictví a reality, Služby zákazníkům
Pozici nabízí: ALBET, spol. s r.o.
Ulice: Vrážská 144/12
Město: Praha
PSČ: 15300
Internet: www.pujcovna-albet.cz

Zadavatel: Zaměstnavatel
Kontaktní osoba: Jan Dvořák
E-mail: Jan Dvořák
Telefon: 602 352 092

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ALBET, spol. s r.o.