vychovatel

Pracovní místo ( vychovatel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Vychovatel zajišťuje výchovu a vzdělávání u dětí s nařízenou ústavní výchovou.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

Vychovatel/ka jazykové školy 2,5 - 6 let Adresa: Bubenečská č.p. 891/22, Bubeneč, 160 00 Praha 6 Kontakt: Gubbinsová Nina, tel.: 724 344 040, e-mail: director@bumblebee.cz Požadavky: Vychovatel/ka s vysokou znalostí AJ/rodilý mluvčí výhodou/ a zkušenosti na pozici vychovatele/ky min. 1 ...
BUMBLE BEE, s.r.o. Praha, Inzerováno před 4 dny

Vychovatelé ve speciální škole Volné místo pro vychovatelé ve speciální škole lokalitu Praha.
Základní škola Tolerance,Praha 9 Mochovská 570 Praha, Inzerováno před 5 dny

učitel/ vychovatel ZŠ Pracoviště: Vlašim Vzdělání vysokoškolské magisterské, speciální pedagogika + ideálně aprobace pro II. stupeň ZŠ ; plat dle tarifních tabulek. První kontakt e-mailem. Volné místo učitel/ vychovatel zš pro lokalitu Vlašim.
Základní škola, Vlašim, Březinská 1702 Vlašim, Inzerováno před 6 dny