Skladník

Pracovní místo ( Skladník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovník ve skladu. Manipulace se zbožím a jeho zatřídění. Kontrola správnosti etiket. Lepení CZ etiket. Míchání barev. Odesílání a příjem zboží. Tvorba dodacích listů a faktur.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Skladník Náplň práce: - manipulace s materiálem (příjem, třídění, kontrola, zaskladňování a expedice materiálu) - práce se čtečkou, manipulace s paletovým vozíkem Požadujeme - zodpovědný přístup k práci - předchozí pracovní zkušenosti na obdobné pozici ...
FUJITRANS (EUROPE) B.V., organizační složka Plzeň, Inzerováno včera

řidič VZV/Skladník Pozice: řidič VZV/Skladník - směnnost: jednosměnný, dvousměnný provoz (v období listopad - květen) - pracovní úvazek: plný - pracovní poměr: na dobu neurčitou, s tříměsíční zkušební lhůtou - nástup: ihned Nabízíme: Motivující finanční ohodnocení ...
FORESTINA s.r.o. Mnichov, Inzerováno před 2 dny

ŘIDIČ - SKLADNÍK ŘIDIČ - SKLADNÍK PRO OZP Kontakt: p. Křimský, tel.: 606 637 043 (10:00 - 15:00) Požadujeme: - trestní bezúhonnost - řidičský průkaz skupiny B - praxe Volné místo řidič - skladník pro lokalitu Dalovice.
Petr Fiala - velkoobchod s drogérií s.r.o. Dalovice, Inzerováno před 2 dny