Skladník

Pracovní místo ( Skladník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovník ve skladu. Manipulace se zbožím a jeho zatřídění. Kontrola správnosti etiket. Lepení CZ etiket. Míchání barev. Odesílání a příjem zboží. Tvorba dodacích listů a faktur.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Řidič/skladník Hrubá mzda: 25.000 - 30.000,- Kč + diety. Pracovní poměr: HPP na dobu určitou, poté možnost prodloužení. Pracovní doba: flexibilní. Podmínky: Řidičský průkaz C + profesní průkaz Vzdělání: min vyučen Praxe v oboru min 1 rok Výhodou: Praxe v ...
KARPEM a.s. Domažlice, Inzerováno před 3 dny

Pomocný skladník Přijmeme pracovníka na pozici - pomocný skladník Náplň práce: • vykládka zboží • polepování zboží • návoz zboží • úklid • pomocné práce ve skladu Požadujeme: • trestní bezúhonnost • spolehlivost, pracovitost • fyzickou ...
M.A.T. Group, s.r.o. Plzeň, Inzerováno před 3 dny

Skladník/řidič Naskladňování, vyskladňování, balení a manipulace se zbožím, práce na PC, přebírání, nakládání, vykládání zásilek, řízení malého dodávkového vozidla. Požadavky: řidičský průkaz skupiny B, spolehlivost, přesnost, pečlivost, zaměstnavatel si může ...
MÄRZ EX-IN s.r.o. Kout na Šumavě, Inzerováno před 3 dny