Skladník

Pracovní místo ( Skladník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovník ve skladu. Manipulace se zbožím a jeho zatřídění. Kontrola správnosti etiket. Lepení CZ etiket. Míchání barev. Odesílání a příjem zboží. Tvorba dodacích listů a faktur.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Pomocný skladník Kontakt: Midyanka Yaroslav, tel.: 776163299 (6:00 - 22:00), e-mail: jaroslav.midyanka@seznam.cz Volné místo pomocný skladník pro lokalitu Tlučná.
YAROSLAV MIDYANKA s.r.o. Tlučná, Inzerováno včera

fakturantka a skladnice místo výkonu práce:Na Astře 3001 - Koito požadujeme - komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, praxe v oboru výhodou - není nutná, příjemné vystupování, zodpovědný přístup nabízíme - jistotu stabilní společnosti, zajímavé finanční ohodnocení, ...
Veřejné stravování CZ, a.s. Louny, Inzerováno před 2 dny

Pomocní skladníci PROFIL KANDIDÁTA: *spolehlivý *ŘP sk. B, průkaz na VZV výhodou *fyzicky zdatný *praxe ve skladu výhodou *trestní bezúhonnost Jedná se o pomocné práce ve skladu, v případě potřeby o třísměnný provoz. NABÍZÍME: *dotované stravování *mdzové ...
stauner palet s.r.o. Mrákov, Inzerováno před 2 dny