učitelka MŠ

Pracovní místo ( učitelka MŠ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Učitelka mateřské školy na plný úvazek s kvalifikací.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

Učitelé odborných předmětů - ošetřovatelství Kontakt emailem. Požadované vysokoškolské predagogické vzdělání pro SŠ - ošetřovatelství. Výše platu uvedená v TT - 12 zavísí od délky odpracované odborné praxe. Volné místo učitelé odborných předmětů - ošetřovatelství pro lokalitu Praha.
Střední zdravotnická škola Praha, Inzerováno před 2 dny

Učitelé odborných předmětů - zdravotnické a sociální Kontakt e-mailem. Požadované vysokoškolské pedagogické vzdělání pro SŠ pro zdravotnické a sociální předměty. Výše platu uvedená v TT - 12 závisí od délky odpracované praxe. Zaměstnanecké výhody: postkytování stravenek, další benefity Volné místo ...

Učitel,- ka 1. stupně základní školy Požadujeme: odbornou kvalifikaci VŠ ( ideálně v akreditovaném magisterském studijním programu v oblasti pedagogických věd zaměřené na přípravu učitelů 1. stupně ZŠ), komunikativnost, vysoké pracovní nasazení. Nabízíme: moderní technické a ...
Základní škola Pelhřimov, Osvobození 1881, příspěvková organizace Pelhřimov, Inzerováno před 2 dny