Hotelová pokojská

Pracovní místo ( Hotelová pokojská ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Úklid hotelových pokojů a hotelových společných prostor. Výměna ložního prádla a příprava pokojů před přjezdem hotů

Mohly by Vás zajímat obory:

Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

Pokojská/ý Místo výkonu práce: Ve Smečkách 1408/4, 110 00, Praha 1 Způsob prvního kontaktu: E-mailem na adresu provoz@andante.cz Kontaktní osoba: paní Dana Mulinská Volné místo pokojská/ý pro lokalitu Praha.
AND, spol. s r.o. Praha, Inzerováno před 3 dny

ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK V UBYTOVACÍM ZAŘÍZENÍ - POKOJSKÁ Náplň práce: úklid pokojů; úklid sálů a konferenčních místností; pomocné práce v kuchyni; umývání nádobí; správa ložního prádla; praní prádla; žehlení; Nabízíme: stravenky; příspěvky na obuv, na kadeřníka a na jazykové kurzy, masáž, 1 noc v apartmá ...
Chateau Mcely s.r.o. Mcely, Inzerováno déle jak týden

pokojská Pracoviště: Benešov Jedná se o pozici pokojské ve velmi dobře hodnoceném čtyřhvězdičkovém hotelu, pružná pracovní doba dle obsazenosti, zkušenost výhodou, vlastní motivace a zájem o obor. Požadavky:- komunikativní, práce v kolektivu- příjemné ...
Bellevue hotel Karlov Services, s.r.o. Benešov, Inzerováno déle jak týden