Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Vykonavatel/asistent soudního exekutora

Pracovní místo ( Vykonavatel/asistent soudního exekutora ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáme vhodného kandidáta na pozici vykonavatele (popř. asistenta s budoucí pozicí vykonavatele) soudního exekutora (exekutorského úřadu v Klatovech), pro oblast Moravy. Jedná se o práci v terénu plus částečně kancelářská činnost z domova (na pc).

Mohly by Vás zajímat obory:

Právo, justice a legislativa

Další volná místa

vrchní ministerský rada oddělení kontrol exekutorských úřadů odboru exekučního d Volné místo pro vrchní ministerský rada oddělení kontrol exekutorských úřadů odboru exekučního dohledu lokalitu Praha.
MINISTERSTVO SPRAVEDLNOSTI Praha, Inzerováno před 6 dny

Konzultant sociálního pojištění KONT.: Zaslat CV na e-mail: jana.vasakova@cssz.cz Náplň práce spočívá v zajišťování vymáhání pojistného podle daňového řádu při využívání všech způsobů správních exekucí, zpracování podkladů pro soudní exekutory a orgány činné v trestním řízení, ...
Pražská správa sociálního zabezpečení Praha, Inzerováno déle jak týden

ministerský rada oddělení stížností na činnost soudních exekutorů odboru exekučn V rámci uvedeného služebního místa bude státní zaměstnanec vykonávat státní dohled nad soudními exekutory dle ustanovení § 7 zákona č. 120/2001 Sb., o soudních exekutorech a exekuční činnosti (exekuční řád) a o změně dalších zákonů, ve znění ...
MINISTERSTVO SPRAVEDLNOSTI Praha, Inzerováno déle jak týden

Odeslat
zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit