SKLADNÍK (Plzeň)

Pracovní místo ( SKLADNÍK (Plzeň) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
podílí se na fyzických operacích spojených s naskladněním a vyskladněním zboží
zodpovídá za fyzický příjem a výdej zboží
kontroluje zboží při naskladnění
zodpovídá za SPRÁVNÉ uložení zboží na určeném místě a inventuru

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Skladník/skladnice ŽIVOTOPIS zasílejte na e-mail: jobs@mol-logistics.cz Požadujeme: průkaz na VZV, zákl. znalost práce na PC, praxe jako skladník nutná. Nabízíme: Nabízíme: docházkový bonus 5.000,- Kč, výkonnostní bonus, náborový příspěvek 15.000,- Kč, stravenky, ...
MOL Logistics (Czech) s.r.o. Plzeň, Inzerováno dnes

Skladník Požadavky: - platný průkaz VzV - praxe ve skladu min. 1 rok - spolehlivost, samostatnost, pečlivost,odpovědnost - smysl pro dodržování pravidel a postupů - 3 směnný provoz Nabízíme: - práci ve stabilní společnosti - možnost nástupu ihned - ...
Fuji Koyo Czech, s.r.o. Plzeň, Inzerováno včera

Obchodní referent/ka, řidič, skladník Požadujeme: - ŘP sk. B - znalost anglického, italského a srbského jazyka na komunikativní úrovni pro jednání s dodatateli Životopisy prosíme předem na e-mail: marcela.vytiskova@seznam.cz Volné místo obchodní referent/ka, řidič, skladník pro ...
Vorlíčkovi - kadeřnické potřeby s.r.o. Plzeň, Inzerováno před 3 dny