ASKO - NÁBYTEK,spol.s r.o. PRODEJCE PLÁNOVANÝCH KUCHYNÍ (České Budějovice)

PRODEJCE PLÁNOVANÝCH KUCHYNÍ (České Budějovice)

Pracovní náplň
aktivně navazuje komunikaci se zájemci o novou kuchyň a zjišťuje jejich potřeby a možnosti
profesionální přístup k zákazníkovi
seznamuje zákazníky s nabídkou sortimentu a dodacími lhůtami
vytváří grafické návrhy kuchyní v PC programech
uzavírání kupních smluv, zodpovědnost za jejich správnost
zodpovědnost za pořádek ve svěřené části prodejny a ve svém sortimentu

Požadavky
SŠ vzdělání (maturita/výuční list) nebo vyučení v oboru truhlář
praxe na obdobné pozici výhodou
znalost plánování kuchyní v grafických PC programech
komunikativnost a příjemné vystupování
orientaci na zákazníka
ochotu učit se novým věcem
flexibilita
trestní bezúhonnost

Nabízíme
stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
důkladné zaškolení
moderní pracovní prostředí
slevové bonusy na zboží
motivující finanční ohodnocení - provizní systém
stravenky
dny dovolené navíc nad rámec zákona

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PRODEJCE PLÁNOVANÝCH KUCHYNÍ (České Budějovice)

Typ pracovního vztahu: Pracovní smlouva
Pracovní poměr: Plný úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Obchod, prodej a nákup, Služby zákazníkům
Pozici nabízí: ASKO - NÁBYTEK,spol.s r.o.
Ulice: Nákupní 444/6
Město: Praha 10 - Štěrboholy
PSČ: 10200
Internet: www.asko-nabytek.cz

Zadavatel: Zaměstnavatel
Kontaktní osoba: Marcela Hlavová
E-mail: Marcela Hlavová
Telefon: 222 810 209

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ASKO - NÁBYTEK,spol.s r.o.
Informace
Společnost ASKO - NÁBYTEK provozuje řetězec velkoprodejen a e-shop s bytovým, zahradním a kancelářským nábytkem.