SKLADNÍK (Brno)

Pracovní místo ( SKLADNÍK (Brno) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
podílí se na fyzických operacích spojených s naskladněním a vyskladněním zboží
zodpovídá za fyzický příjem a výdej zboží
kontroluje zboží při naskladnění
zodpovídá za SPRÁVNÉ uložení zboží na určeném místě a inventuru

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

SKLADNÍK NA 1 SMĚNU Umíte používat VZV? Chcete pracovat jen na jednu směnu? Ozvěte se nám! Náplň práce: - manipulace s materiálem - práce s VZV - práce se čtečkou
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

manipulant/ka a řidič/ka VZV, skladník/ce - manipulant/ka Pracoviště: Velkomoravská 3243/35, 695 01 Hodonín. Popis práce: příjem a výdej zboží, manipulace s materiálem a výrobky (nízkozdvižný a vysokiozdvižný vozík), obsluha stroje na ovinování palet, vykládka a nakládka vozidel, práce ve dvousměnném ...
KAMPI OFFICE s.r.o. Hodonín, Inzerováno před 3 dny

Skladník NÁPLŇ PRÁCE: práce ve skladu POŽADAVKY: řidičský průkaz sk. B, základní znalost PC, fyzická zdatnost vítána, komunikativnost NABÍZÍME: PP na dobu určitou, hlavní pracovní poměr, progresivní systém školení, moderní a příjemné prostřední v blízkosti ...
ProSpánek SE Svitavy, Inzerováno před 3 dny