ASKO - NÁBYTEK,spol.s r.o. PRODEJCE NÁBYTKU (Praha 10 - Štěrboholy)

PRODEJCE NÁBYTKU (Praha 10 - Štěrboholy)

Pracovní náplň
odborné poradenství zákazníkovi
navrhování a plánování nábytkových sestav
zajištění a péče o výstavu zboží
ochotu učit se novým věcem
uzavírání kupních smluv, zodpovědnost za jejich správnost
zodpovědnost za pořádek ve svěřené části prodejny a ve svém sortimentu

Požadavky
ukončené SŠ vzdělání
praxe v prodeji uvedeného sortimentu výhodou
znalost práce s PC
orientaci na zákazníka, schopnost obchodní argumentace
komunikativnost a příjemné vystupování
flexibilita
samostatnost, spolehlivost, pečlivost
trestní bezúhonnost

Nabízíme
zázemí úspěšné a stabilní mezinárodní společnosti
motivující finanční ohodnocení - provizní systém odměňování
zaměstnanecké výhody
důkladné zaškolení
možnost profesního růstu
stravenky
dny dovolené navíc nad rámec zákona

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PRODEJCE NÁBYTKU (Praha 10 - Štěrboholy)

Typ pracovního vztahu: Pracovní smlouva
Pracovní poměr: Plný úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Lokalita: Praha, Středočeský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Obchod, prodej a nákup, Služby zákazníkům
Pozici nabízí: ASKO - NÁBYTEK,spol.s r.o.
Ulice: Nákupní 444/6
Město: Praha 10 - Štěrboholy
PSČ: 10200
Internet: www.asko-nabytek.cz

Zadavatel: Zaměstnavatel
Kontaktní osoba: Marcela Hlavová
E-mail: Marcela.Hlavova@asko.net
Telefon: 222 810 209

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ASKO - NÁBYTEK,spol.s r.o.
Informace
Společnost ASKO - NÁBYTEK provozuje řetězec velkoprodejen a e-shop s bytovým, zahradním a kancelářským nábytkem.