EXTECON s.r.o.

Natěračka stavebních zábran

Pracovní náplň
Přijmeme pracovnice do výroby stavebních zábran - natírání válečkem, nástup po ověření schopností cca od března/dubna 2018, práce na dobu určitou s možností prodloužení smlouvy, práce v úkolové mzdě, vhodné pro matky po mateřské dovolené, 1 směnný provoz.

Požadavky
- předchozí zkušenosti ve výrobě výhodou
- schopnost pracovat v týmu i samostatně
- manuální zručnost
- dobrá fyzická kondice
- spolehlivost
- pečlivost
- svědomitost
- pracovitost

Nabízíme
- jednoduchá manuální práce
- přátelský kolektiv
- předchozí zkušenosti ve výrobě nejsou nutné
- možnost práce přesčas
- 4 týdny dovolené

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Natěračka stavebních zábran

Typ pracovního vztahu: Pracovní smlouva
Pracovní poměr: Plný úvazek
Délka trvání pracovního poměru: Na dobu určitou
Minimální požadavky vzdělání: Základní vzdělání
Plat 12500 - 15000 CZK , Měsíc
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: EXTECON s.r.o.
Ulice: Pod lesem 503
Město: Týn nad Vltavou
PSČ: 37501

Zadavatel: Zaměstnavatel
Kontaktní osoba: Ing. Petra Černá
E-mail: Ing. Petra Černá
Telefon: 602748433

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli