Projekting s.r.o. Samostatný projektant optických a metalických sítí

Samostatný projektant optických a metalických sítí

Pracovní náplň
Samostatná práce na zpracovávání projektových dokumentací optických a metalických sítí pro velké operátory jako O2, T-Mobile, Vodafone. Návrhy venkovních tras a tras v objektech, projednávání navržených tras s vlastníky nemovitostí.

Požadavky
- samostatnost
- spolehlivost
- zkušenosti ze zpracováváním projektových dokumentací pro velké operátory jako O2, T-Mobile, Vodafone
- znalost práce v AutoCad
- znalost práce v MicroStation (výhodou)
- znalost Word, Excel
- živnostenský list

Nabízíme
- samostatnou práci
- odměna dle vykonané práce

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Samostatný projektant optických a metalických sítí

Typ pracovního vztahu: Pracovní smlouva
Pracovní poměr: Plný úvazek
Délka trvání pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Minimální požadavky vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Lokalita: Praha, Středočeský kraj
Obor: Elektrotechnika a technika, Telekomunikace, Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: Projekting s.r.o.

Zadavatel: Zaměstnavatel
Kontaktní osoba: Daniel Pašek
E-mail: Daniel Pašek
Telefon: jobs@projekting.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Projekting s.r.o.
Informace
Projektování převážně v oblasti slaboproudých rozvodů a elektronických komunikací, inženýrská činnost ve výstavbě liniových staveb.