Dispečerka

Pracovní místo ( Dispečerka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
> komunikuje se zákazníky
> spolupracuje s řidiči
> zajišťuje přepravu podle potřeb zákazníků a možností vozového parku

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Služby zákazníkům

Další volná místa

Dopravní dispečeři Místo výkonu práce: Praha 8, Pod Výtopnou 13/10 Kontaktní osoby: Svatopluk Houžva, Dana Neradilková, tel.: 724 587 903, 727 982 594, e-mail: houzva@uan.cz; neradilkova@florenc.cz TOTO MÍSTO JE VHODNÉ PRO OZP (tzv. chráněné pracovní místo) POPIS ...
ČSAD Praha holding a.s. Praha, Inzerováno před 3 dny

ŘIDIČ PRO ROZVOZ ŽIVÝCH ZVÍŘAT - jízdy po ČR - občasný výjezd Rakousko, Německo (blízko u hranic) Nabízíme: zaučení (jízdy s proškoleným pracovníkem); po zapracování možnost navýšení mzdy Požadujeme: ŘP sk. C + E + profesní průkaz Kontakt na tel. 602 193 049 p. Václav Pavlík - ...
Stáje Štětice s.r.o. Ražice, Inzerováno před 4 dny

DISPEČER SERVISU - PRAHA Významný výrobce tiskařským strojů a jejich zařízení hledá do svého týmu klíčovou pozici: Dispečer servisu/koordinátor
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno před 4 dny