Dispečerka

Pracovní místo ( Dispečerka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
> komunikuje se zákazníky
> spolupracuje s řidiči
> zajišťuje přepravu podle potřeb zákazníků a možností vozového parku

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Služby zákazníkům

Další volná místa

DISPEČEŘI - ROZVODNÍ DISPEČEŘI - ROZVODNÍ - Místo výkonu práce: Králův Dvůr u Berouna. Doplňující informace: zaměstnání na dobu neurčitou, datum nástupu dle domluvy. Požadavky: platné přezkoušení z vyhlášky č.50/1978 na minimálně §6 na zařízení do i nad 1000V, doložená ...
ENERGO KD s.r.o. Králův Dvůr, Inzerováno před 5 dny

Dopravní dispečeři kontakt pro cuhazeče: osobně po telefonické domluvě na tel.: 774 499 890. Požadujeme: výpis z RT, znalost ruského a anglického jazyka slovem, spolehlivost, slušné vystupování. Volné místo dopravní dispečeři pro lokalitu Praha.
STL Express s.r.o. Praha, Inzerováno před 5 dny

Pracovníci ostrahy, strážní Požadujeme: certifikát střážného (strážný 68 008 E), zbrojní průkaz skupiny D výhodou (v případě zájmu jeho získání zprostředkujeme, náklady po jeho získání uhradíme) - předmětem činnosti je 12 hodinová pohotovost (v místě bydliště zaměstnance, ...
PATROL group s.r.o. Humpolec, Inzerováno před 6 dny