Mechanik

Pracovní místo ( Mechanik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
> oprava nákladních vozidel, návěsů a přívěsů
> práce s diagnostikou
> pondělí až pátek na dvě směny: 7:00 - 15:00 a 13:00 - 21:00

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Elektrotechnika a technika
Automobilový průmysl

Další volná místa

STROJNÍ TECHNICI / MECHANICI OPERÁTOŘI VÝROBY-LISAŘI - Místo výkonu práce: Žebrák. Upřesňující informace: nástup možný ihned. Náplň práce: údržby a opravy strojů, výměny lisovacích nástrojů. Požadavky: manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost. Nabízíme: odborné zaškolení na ...
Muramoto Manufacturing Europe s.r.o. Žebrák, Inzerováno včera

MONTÁŽNÍ TECHNIK/ TECHNIČKA Montáž elektroniky Náplň práce: - montáž, pájení, lakování, zalévání a oživení elektronických produktů. - drobné mechanické práce (vrtání, řezání) - dle dohody i jen část z těchto činností. Nabízíme: - čisté prostředí, jednu směnu, smlouvu na ...
Certuma spol. s.r.o. Písek, Inzerováno včera

STROJNÍ MECHANIK/-ČKA, ZÁMEČNÍK/-ICE Místo výkonu práce: Vážní 1190, 500 03 Hradec Králové STROJNÍ MECHANIK/-ČKA, ZÁMEČNÍK/-ICE - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Požadujeme: min. výuční list, základní svářečský průkaz, min. 1 rok svářečské praxe, řidič. průkaz sk. B, sk. E ...
METAL SERVICES & SOLUTIONS s.r.o. Praha, Inzerováno včera