Přijímací technik

Pracovní místo ( Přijímací technik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
> přijímání zakázek na opravy
> komunikace se zákazníky
> tvorba nabídek a rozpočtů
> Pracovní doba pondělí - pátek
> dvousměnný provoz: 7:00 - 15:00 a 13:00 - 21:00

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Služby zákazníkům
Automobilový průmysl

Další volná místa

VAŘIČ VE VÝROBĚ KOSMETIKY Požadujeme: spolehlivost, pečlivost, svědomitost, selský rozum a technickou gramotnost; Nabízíme: pěkné pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené, vstřícný přístup, jídelna v areálu TPH, příspěvky na stravu, dobrá dostupnost veřejné dopravy; Zájemci se ...
Biomedica, spol. s r.o. Hořátev, Inzerováno včera

Customer Functional Enablement Senior Consultant Místo výkonu práce: Bucharova č.p. 2817/13, Stodůlky, Praha 58 Projektový manažer Požadavky: Technická orientace Znalost softwarových aplikací (MS Office, Sharepoint) a znalost produktů SAP Ariba Pracovní zkušenosti v projektovém managementu z ...
Ariba Czech s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Customer Support Associate Místo výkonu práce: Bucharova č.p. 2817/11,Stodůlky, Praha 58 Pracovník zákaznického servisu Požadavky: - Pracovní zkušenosti v zákaznickém servisu ze společnosti v oblasti IT/Telco - Technická orientace - Výhodou - znalost softwarových aplikací a ...