Soustružník, obraběč

Pracovní místo ( Soustružník, obraběč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Soustružník obraběč, na univerzálních strojích, ne NC. Výroba jednotlivých dílů pro vlastní opravy.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství

Další volná místa

Soustružník kovů - práce na CNC strojích Soustružník - práce na CNC strojích. Požadujeme: vyučení v oboru; praxe ve strojírenství výhodou Nabízíme: zaměstnanecké výhody, zázemí stabilní společnosti Životopisy zasílejte na: sidlova.j@omprotivin.cz nebo doručte osobně na personální ...
OM PROTIVÍN a.s. Protivín, Inzerováno před 6 dny

SOUSTRUŽNÍCI SOUSTRUŽNÍCI - Místo výkonu práce: Zdice. Upřesňující informace: nástup možný ihned, vhodné také pro OZZ. Požadavky: zkušenost práce na konvenčním soustruhu výhodou, znalost a schopnost čtení výkresové dokumentace, ochota učit se novým věcem. ...
Jaroslav Vožeh Zdice, Inzerováno před 7 dny

OBRÁBĚČ KOVŮ / FRÉZAŘ A SOUSTRUŽNÍK - nutná znalost výkresové dokumentace Nabízíme zajímavou a různorodou práci v privátní prosperující výrobní společnosti s více jak 20-letou historií, zaměstnanecké benefity a zajímavé finanční ohodnocení. Volné místo obráběč kovů / frézař a ...
ALFA výroba jednoúčelových strojů s.r.o. Písek, Inzerováno před 7 dny