Soustružník, obraběč

Pracovní místo ( Soustružník, obraběč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Soustružník obraběč, na univerzálních strojích, ne NC. Výroba jednotlivých dílů pro vlastní opravy.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství

Další volná místa

Soustružník kovů Volné místo pro soustružník kovů lokalitu Praha.
Pražská strojírna a. s. Praha, Inzerováno před 2 dny

SOUSTRUŽNÍCI SOUSTRUŽNÍCI - místo výkonu: Králův Dvůr. Požadavky: vyučen v technickém oboru (OBRÁBĚČ), praxe v oboru soustružník výhodou. Zaměstnanecké výhody: závodní stravování s příspěvkem firmy, penzijní připojištění, životní připojištění. Kontakt: tel., ...
SAINT-GOBAIN PAM CZ s.r.o. Králův Dvůr, Inzerováno déle jak týden

Soustružník na CNC Místo výkonu práce: Trnová podmínkou je znalost programování v systému HEIDENHAIN MANUAL PLUS, ŘP B, doprava do výrobny z Plzně firemním autem, mzda dle cenových kalkulací a výkonů Volné místo soustružník na cnc pro lokalitu Trnová.
Karel Dobrý-instalatérské a topenářské práce Trnová, Inzerováno déle jak týden