ATSM s.r.o.

Soustružník, obraběč

Pracovní náplň
Soustružník obraběč, na univerzálních strojích, ne NC. Výroba jednotlivých dílů pro vlastní opravy.

Požadavky
Dovednost práce na univerzálním soustruhu

Nabízíme
Hlavní pracovní poměr případně i pravidelné brigády, pracoviště v Ústí n.L. - Trmice

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Soustružník, obraběč

Typ pracovního vztahu: Pracovní smlouva
Pracovní poměr: Plný úvazek
Délka trvání pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Minimální požadavky vzdělání: Vzdělání není podstatné
Plat 25000 - 35000 CZK , Měsíc
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Strojírenství
Pozici nabízí: ATSM s.r.o.
Ulice: Roháčova 188/37
Město: Praha
PSČ: 13000
Internet: www.atsm.cz

Zadavatel: Zaměstnavatel
Kontaktní osoba: Petr Melen
E-mail: Petr Melen
Telefon: 734 449 506

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ATSM s.r.o.