TRADIMEX PRAHA s.r.o.

Přijímací technik

Pracovní náplň
> přijímaní zakázek na opravy
> komunikace se zákazníky
> tvorba nabídek a rozpočtů

Požadavky
> středoškolské vzdělání podmínkou
> praxe výhodou

Nabízíme
> jistota zaměstnání u stabilní společnosti
> přátelský kolektiv ve firmě s více jak 20-letou historií
> plat 25 000 - 40 000 Kč/měsíc
> hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
> pracovní doba pondělí - pátek
> dvousměnný provoz: 7:00 - 15:00 a 13:00 - 21:00
> prémie
> stravenky
> příspěvky na vzdělání

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Přijímací technik

Typ pracovního vztahu: Pracovní smlouva
Pracovní poměr: Plný úvazek
Délka trvání pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Minimální požadavky vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat 25 000 - 40 000 CZK , Měsíc
Lokalita: Praha, Středočeský kraj
Obor: Doprava a logistika, Služby zákazníkům, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: TRADIMEX PRAHA s.r.o.
Ulice: Vestecká 17
Město: Vestec
PSČ: 25250

Zadavatel: Zaměstnavatel
Kontaktní osoba: Karel Jech
E-mail: Karel Jech
Telefon: 602 357 163

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Informace
TRADIMEX PRAHA s.r.o. je stabilní firma s více jak 20-letou historií. Hlavní činností jsou opravy nákladních vozidel, návěsů a přívěsů. Firma se těší na nové kolegy, kteří se připojí do přátelského kolektivu!