Přijímací technik

Pracovní místo ( Přijímací technik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
> přijímaní zakázek na opravy
> komunikace se zákazníky
> tvorba nabídek a rozpočtů

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Služby zákazníkům
Automobilový průmysl

Další volná místa

STROJNÍ TECHNICI / MECHANICI OPERÁTOŘI VÝROBY-LISAŘI - Místo výkonu práce: Žebrák. Upřesňující informace: nástup možný ihned. Náplň práce: údržby a opravy strojů, výměny lisovacích nástrojů. Požadavky: manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost. Nabízíme: odborné zaškolení na ...
Muramoto Manufacturing Europe s.r.o. Žebrák, Inzerováno včera

Junior Test Enginer Kont. os.: Šárka Procházková, tel.: 211 029 594, sprochazkova@nvisioncz.com Nabízíme: - Zaměstnání v telekomunikační firmě vyvíjecí síťová i bilingová řešení; pozice je do týmu vyvíjejícího SCP (Service Control Point) systém již používaný desítky ...
NVision Czech Republic a.s. Praha, Inzerováno včera

Junior Test Enginer MVP: Ohradní 1369/8, 14000 Praha 4 Kont. os.: Šárka Procházková, tel.: 211 029 594, sprochazkova@nvisioncz.com Nabízíme: - Zaměstnání v telekomunikační firmě vyvíjecí síťová i bilingová řešení; pozice je do týmu vyvíjejícího SCP (Service Control ...