S a S security service, s.r.o.

Ostraha objektů

brigáda

Pracovní náplň
Přijmeme muže i ženy pro ostrahu objektů v Praze. Hledáme pracovníky na brigádu na 12 hodinové denní i noční směny.

Požadavky
Certifikát bezpečnostního pracovníka je výhodou, není ale podmínkou. Podmínkou je čistý trestní rejstřík a s ohledem na zařazení přiměřený zdravotní stav.

Nabízíme
Nabízíme dobré platové podmínky a férové jednání.

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Ostraha objektů

Typ pracovního vztahu: Brigáda
Délka trvání pracovního poměru: Na dobu určitou
Minimální požadavky vzdělání: Vzdělání není podstatné
Lokalita: Praha
Obor: Služby zákazníkům
Pozici nabízí: S a S security service, s.r.o.
Ulice: Ke Klimentce 15
Město: Praha 5
PSČ: 15000
Internet: www.sassecurity.cz

Zadavatel: Zaměstnavatel
Kontaktní osoba: Personální oddělení
E-mail: Personální oddělení
Telefon: 257 225 555 - 6

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: S a S security service, s.r.o.