PRAKON KONSTRUKTIONEN s.r.o.

KONSTRUKTÉR

Pracovní náplň
• samostatné řešení zakázek (návrhy, konstrukce, detailování…)
• komunikace se zákazníkem a řešení jeho požadavků
• event. krátkodobé služební cesty dle potřeb zákazníka
• při větších projektech spolupráce v týmu strojních inženýrů

Požadavky
• VŠ/SŠ technického směru v oboru strojírenství
• znalost některého 3D CAD systému (SolidWorks, Invertor, …)
• zkušenosti s projektováním JÚS (výrobní, montážní nebo manipulační zařízení…)
• schopnost pracovat v týmu
• min. komunikativní znalost NJ
• řidičský průkaz skupiny B
• samostatnost
• časová flexibilita
• vysoké pracovní nasazení

Nabízíme
• zajímavou a perspektivní práci v přátelském kolektivu
• odpovídající finanční ohodnocení
• pružnou pracovní dobu
• 5 týdnů dovolené

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KONSTRUKTÉR

Typ pracovního vztahu: Pracovní smlouva
Pracovní poměr: Plný úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Lokalita: Praha
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: PRAKON KONSTRUKTIONEN s.r.o.
Ulice: Tachovské nám. 649/3
Město: Praha 3
PSČ: 130 00
Internet: www.prakon.cz

Zadavatel: Zaměstnavatel
Kontaktní osoba: Dipl. Ing. Zdeněk Řehák
E-mail: Dipl. Ing. Zdeněk Řehák
Telefon: 222 781 788

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PRAKON KONSTRUKTIONEN s.r.o.