Řidič manipulačního vozíku

Pracovní místo ( Řidič manipulačního vozíku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hlavní pracovní náplní řidiče manipulačního vozíku je zabezpečení manipulace s materiálem pro výrobu, vykládka materiálu z kamionu, příjem materiálu na sklad, příprava zakázek k expedici, expedice zakázek, zabezpečení obsluhy manipulační techniky – práce s vysokozdvižným vozíkem a retrakem.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

SKLADNÍK, SKLADNICE KO: p. Miriam Karli, tel.: 553 753 117, volejte Po - Pá od 8:00 - 16:00 hod., email: miriam.karli@smurfitkappa.cz. SOU s maturitou, osvědčení k řízení VZV, spolehlivost, zodpovědnost. Nástup ihned, pracoviště: Žimrovice. Pracovní náplň: Provádí ...
Smurfit Kappa Czech s.r.o. Hradec nad Moravicí, Inzerováno včera

Obchodní zástupce Nástup možný IHNED. Požadavky: řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič; výborné komunikativní schopnosti; důslednost Nabízíme: stravenky; sick days; homeoffice Zájemci se mohou: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: personalistika@senzio.cz Volné ...
Sensio.cz s.r.o. Přerov, Inzerováno včera

Řidiči vysokozdvižného vozíku ŘIDIČI VZV - Vsetín Požadavky: zodpovědnost, samostatnost, dobrý zdravotní stav, časová flexibilita, řidičský průkaz Nabízíme: odpovídající platové ohodnocení, možnost seberealizace a profesního růstu První kontakt e-mail: prace@svet-oken.cz. Volné ...
SVĚT OKEN s.r.o. Vsetín, Inzerováno včera