Frézař

Pracovní místo ( Frézař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Mezi hlavní činnosti Frézaře patří obsluha automatického a poloautomatického kovoobráběcího stroje (frézování).

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Nástrojaři NÁSTROJAŘI Požadujeme: SŠ/SOU ve strojírenském nebo příbuzném oboru, praxe v oboru min. 3 roky Náplň práce: kusová výroba, frézování 2D součástí (tvorba vlastního programu), frézování 3D součástí dle dodaného programu Nabízíme: kvalifikovaným ...
TOOL TECH CZ, s.r.o. Jablůnka, Inzerováno včera

Frézaři CNC FRÉZAŘI CNC Požadujeme: SŠ/SOU ve strojírenském nebo příbuzném oboru, praxe v oboru min. 3 roky Náplň práce: kusová výroba, frézování 2D součástí (tvorba vlastního programu), frézování 3D součástí dle dodaného programu Nabízíme: kvalifikovaným ...

Kovoobráběči, soustružníci, frézaři KOVOOBRÁBĚČI, SOUSTRUŽNÍCI, FRÉZAŘI Nástup možný ihned. Požadujeme: zručnost, spolehlivost, vyučení ve strojírenském oboru není podmínkou, ale výhodou v případě vážného zájmu rádi zaškolíme. Čtení ve výkresové dokumentaci výhodou, dobrý zdravotní ...
3DNC Systems s.r.o. Vsetín, Inzerováno před 2 dny