Soustružník-automatář

Pracovní místo ( Soustružník-automatář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- obsluha obráběcích automatů
- dokončovací práce

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

SOUSTRUŽNÍK/FRÉZAŘ na CNC i konvenční obrábění doba určitá 1 rok Pro společnost v Českých Budějovicích přijmeme soustružníky/frézaře, jakna CNC, tak na konvenční obrábění s praxí v oboru. Požadujeme: vzdělání a praxi v oboru, samostatnostk zodpovědnost, dobrý zdravotní stav Nabízíme: ...
Bohemia Works, a.s. České Budějovice, Inzerováno před 2 dny

OBRÁBĚČ KOVŮ - SOUSTRUŽNÍK / FRÉZAŘ Středně velká rodinná strojírenská firma JOSA s.r.o. - provozovna v Českých Budějovicích - hledá obráběče kovů do jednosměrného provozu. Nástup možný ihned. Požadujeme: SOŠ/SŠ se zaměřením na strojírenství praxe v oboru min. 2 roky samostatnost při ...
JOSA s.r.o. České Budějovice, Inzerováno před 3 dny

Soustružník - soustružnice Místo výkonu práce: Budovatelů 323, Třemošnice POŽADUJEME: vyučení v oboru, spolehlivost, práce s PC (odpis operací), manuální zručnost a samostatnost. Jeřábnické, vazačské zkoušky a praxe - vítána. První kontakt učiňte prosím telefonicky na výše ...
DAKO-CZ, a.s. Třemošnice, Inzerováno před 3 dny