KVS EKODIVIZE a.s. Soustružník-automatář

Soustružník-automatář

Pracovní náplň
- obsluha obráběcích automatů
- dokončovací práce

Požadavky
- spolehlivost, pracovitost
- vyučení v oboru výhodou, není podmínkou

Nabízíme
- nástupní od 70 Kč/hod. dle praxe + výkonové prémie
- podíly na výsledcích střediska 2× ročně
- po třech letech penzijní připojištění
- po pěti letech týden dodatkové dovolené
- zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
- bezplatný kurz angličtiny v závodě
- stravenky

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Soustružník-automatář

Pracovní poměr: Plný úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Základní vzdělání
Lokalita: Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: KVS EKODIVIZE a.s.
Ulice: Opavská 272
Město: Dvorce
PSČ: 793 68

Zadavatel: Zaměstnavatel
Kontaktní osoba: Ing. Tomáš Wontroba
E-mail: Ing. Tomáš Wontroba
Telefon: +420 777 748 118

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KVS EKODIVIZE a.s.