Asistent(ka) marketingu

Pracovní místo ( Asistent(ka) marketingu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Firma EMAK přijme zaměstnance na zkrácený úvazek na pozici asistent marketingových prací. Jde o práci na zkrácený pracovní úvazek v kanceláři ve Zlíně.

- komunikace se zákazníky
- tvorba PPC kampaní
- průběžné vyhodnocování a kontrola běžících kampaní
- práce s webovými prezentacemi

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - prodej a služby
IT internet, multimédia
Marketing, reklama a PR

Další volná místa

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK-CE A16 z: 7/8/2018 Stabilní tuzemská společnost obchodující s hutním materiálem hledá vhodného kandidáta na pozici asistent/ka. Nabízíme práci v moderním prostředí s mnoha zaměstnaneckými výhodami. Náplň práce: vystavování faktur, komunikace s ...
AXEL GROUP s.r.o. Frýdlant nad Ostravicí, Inzerováno před 3 dny

Pracovníci v sociálních službách - osobní asistence vozíčkářům Pomoc (osobní asistence) mladým vozíčkářům v jejich domácím prostředí s úkony a činnostmi, které sami nezvládají: dopomoc při oblékání, hygieně, toaletě + příprava stravy, péče o domácnost apod. Služby: denní 12 h, noční 12 h. Požadavky: kvalifikace ...
Handicap Zlín, z.s. Zlín, Inzerováno před 4 dny

Prodejní asistentka 20 000 Kč - HPP + náborový bonus ! - Hledáme prodejní asistentku do mezinárodní prodejny s barvami. - Jsi komunikativní a proaktivní? Tak neváhej a pojď k nám! -Budeš komunikovat se zákazníky Nabízet vhodná řešení, poradenskou činnost a aktivně se zapojíš do prodeje
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 5 dny