EMAK

Asistent(ka) marketingu

Pracovní náplň
Firma EMAK přijme zaměstnance na zkrácený úvazek na pozici asistent marketingových prací. Jde o práci na zkrácený pracovní úvazek v kanceláři ve Zlíně.

- komunikace se zákazníky
- tvorba PPC kampaní
- průběžné vyhodnocování a kontrola běžících kampaní
- práce s webovými prezentacemi
- částečný úvazek (dopolední práce)

Požadavky
- orientace v problematice online marketingu
- zodpovědnost
- uživatelská znalost Excel a Word
- chuť neustále se vzdělávat
- znalost angličtiny výhodou
- znalost systému AdWords, popřípadě Sklik a Facebook výhodou

Nabízíme
- dlouhodobé vzdělávání v oboru online marketingu
- pravidelná školení ve firmě a v Google
- profesní růst v dynamické společnosti
- příjemný kolektiv rodinné firmy
- samostatnou a kreativní práci v online marketingu

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Asistent(ka) marketingu

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek
Lokalita: Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj
Obor: IT - prodej a služby, IT internet, multimédia, Marketing, reklama a PR
Pozici nabízí: EMAK
Ulice: Na Slanici 444
Město: Zlín
PSČ: 76001
Internet: www.emak.cz

Zadavatel: Zaměstnavatel
Kontaktní osoba: ing. Radek Vilímek
E-mail: ing. Radek Vilímek
Telefon: 776 066 562

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: EMAK - Ing. Radek Vilímek
Informace
Poskytujeme komplexní outsourcing marketingových potřeb a to především v oblasti on-line marketingu.