skladník / skladnice - 1-směnný provoz

Pracovní místo ( skladník / skladnice - 1-směnný provoz ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- kontrola a balení finálních výrobků
- manipulace zboží s vysokozdvižným vozíkem
- doplňování skladových zásob

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Místo pracoviště: - K Borovému 99, Jažlovice, Říčany u Prahy Prvotní kontakt: - tel.: 774 151 015 - e-mail: bravex.praha@gmail.com Upřesňující údaje: - výpis z RT Volné místo skladníci, obsluha manipulačních vozíků pro lokalitu Říčany.
AGENTURA BRAVEX , organizační složka Říčany, Inzerováno včera

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků NÁPLŇ PRÁCE: ukládání, kontrola a skladování zboží, vyskladnění a vychystání zboží, expedice zboží POŽADAVKY: řidičský průkaz sk. B, průkaz VZV NABÍZÍME: dotované závodní stravování, zaměstnanecké slevy na výrobky firmy, prémie dle tržeb firmy, ...
Dřevojas, výrobní družstvo Svitavy, Inzerováno včera

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Místo pracoviště: - Říčany Prvotní kontakt: - tel.: 734 829 465 Čt a Pá od 15:00 do 17:00 - osobně na adrese Kahovská 1706/2 Praha 4, Chodov - schůzku předem telefonicky sjednat Upřesňující údaje: - požadujeme výpis RT, zdravotní průkaz pracovníka ...
NORIKSTAV, s.r.o. Říčany, Inzerováno včera