Dělník / Dělnice

Pracovní místo ( Dělník / Dělnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- lepení kartonů
- balení a kontrola finálních výrobků
- práce v 3-směnném provozu

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

Dělník sklolaminátové výroby vhodné i pro absolventy. Náplň práce: - výroba sklolaminátových nádob o průměru do 3 m a délce 9 m na poloautomatickém navíjecím stroji. - realizace v úplně novém provozu. - ruční laminace, montáž vnitřních dílů, obsluha strojů jako jsou pásová ...
ACO Industries Tábor s.r.o. Sezimovo Ústí, Inzerováno včera

Dělník/ice - obsluha strojního zařízení + PC Jsme přední výrobce slídových izolačních materiálů se sídlem v Táboře. Nabízíme stabilní zaměstnání, vhodné i pro absolventy. Jedná se o obsluhu strojního zařízení a PC v netpřetržitém provozu, v čistém pracovním prostředí, noční směny. Požadujeme ...
COGEBI a. s. Tábor, Inzerováno včera

Manipulační dělník Pracovní poměr do 31.12.2019 s možností prodloužení. Možno i jako brigáda pro studenty. Požadujeme: spolehlivost, ochotu pracovat ve směnném provozu. Náplň práce: příprava dílů ke zpracování, obsluha výrobních zařízení (zaškolíme). Nabízíme: ...
ATOMO PROJEKT s.r.o. Bořitov, Inzerováno včera