HOFMEISTER s.r.o.

Asistent/ka vedoucího obchodního oddělení

Pracovní náplň
Administrativní práce, zpracování podkladů pro management,

Požadavky
Středoškolské vzdělání, organizační a komunikační dovednosti, znalost MS Office, Excel, zkušenosti v systému SAP, K2 výhodou

Nabízíme
Práci v rodinné firmě s více než dvacetiletou tradicí. Odpovídající mzdové ohodnocení, příspěvek na stravování, věrnostní a jubilejní odměny, příspěvek na dopravu, příspěvky na penzijní a životní pojištění. Možnost jazykového i odborného vzdělávání

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Asistent/ka vedoucího obchodního oddělení

Typ pracovního vztahu: Pracovní smlouva
Pracovní poměr: Plný úvazek
Délka trvání pracovního poměru: Na dobu určitou
Minimální požadavky vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Administrativa a organizace
Pozici nabízí: HOFMEISTER s.r.o.
Ulice: Mezi Ploty 382/12
Město: Plzeň
PSČ: 32600
Internet: www.hofmeister.cz

Zadavatel: Zaměstnavatel
Kontaktní osoba: Elen Hofmeisterová
E-mail: Elen Hofmeisterová
Telefon: 602195987

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: HOFMEISTER s.r.o.
Informace
V případě zájmu o pracovní pozici posílejte profesní životopisy Elen Hofmeisterové na emailovou adresu : elen.hofmeister@hofmeister.cz