Asistent/ka vedoucího obchodního oddělení

Pracovní místo ( Asistent/ka vedoucího obchodního oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Administrativní práce, zpracování podkladů pro management,

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace

Další volná místa

ASISTENTKA PRODEJE ASISTENTKA PRODEJE - Místo výkonu práce: Beroun. Upřesňující informace: prodej dámské módy, praxe vítána. Kontakt: e-mailem (zaslání životopisu), telefonicky. Volné místo asistentka prodeje pro lokalitu Beroun.
FANY-TI, s.r.o. Beroun, Inzerováno včera

Asistent servisu Způsob kontaktu uchazeče: - e- mailem: uctarna.chodov@seal.cz Náplň práce: - příjem zakázek - jednání se zákazníky - řízení servisu a dílny Požadujeme: - středoškolské vzdělání - řídicí schopnosti - komunikativnost - praxe na podobné pozici ...
Auto Sael s.r.o. Chodov, Inzerováno před 2 dny

SESTRA/ASISTENT VE STOMATOLOGICKÉ ORDINACI SESTRA/ASISTENT VE STOMATOLOGICKÉ ORDINACI - místo výkonu: Beroun. Požadavek: nutná kvalifikace. Upřesňující informace: po zkušební době možnost zvýšení platu, nástup ihned, PP dle dohody, zaučení zaměstnavatelem. Zaměstanecké výhody: sick days. ...
Iuliia Asina Beroun, Inzerováno před 2 dny