řidič, jeřábník

Pracovní místo ( řidič, jeřábník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Řízení nákladního automobilu do dvaceti tun.Práce na jeřábu AD 080 V3S.

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika

Další volná místa

ÚDRŽBÁŘ PROVOZU Náplň práce: údržba a mytí toaletních kabin (tlakovou myčkou WAP), údržba provozovny, drobné opravy. Požadujeme: fyzickou zdatnost, spolehlivost, časovou flexibilitu, řidičský průkaz sk B, oprávnění k řízení vysokozdvižného vozíku výhodou. Volné ...
WC Servis s.r.o. Nymburk, Inzerováno včera

manipulant Náplň práce: Manipulace se závěsným břemenem, jeřábnické a vazačské práce. Jeřábnický a vazačský průkaz není podmínkou, nabízíme proškolení. Průkaz řidiče VZV je výhodou Pravidelný plat, možnost závodního stravování 37Kč/oběd, po roce zaměstnání ...
KOVOSVIT MAS, a.s. Sezimovo Ústí, Inzerováno včera

ŘIDIČI NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ ŘIDIČI NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ - Místo výkonu práce: Hořovice. Upřesňující informace: nástup možný ihned, délka pracovního poměru dle dohody. Požadavky: praxe výhodou. Zaměstnanecké výhody: stravenky v hodně 100 Kč, příspěvek na penzijní připojištění, ...
COOP Hořovice, družstvo Hořovice, Inzerováno včera