Vědecko-výzkumný pracovník

Pracovní místo ( Vědecko-výzkumný pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Samostatná práce při přípravě a studiu geopolymerních materiálů
Studium odborné a vědecké literatury
Zpracování výsledků a publikační činnost v anglickém jazyce

Mohly by Vás zajímat obory:

Věda a výzkum

Další volná místa

SEŘIZOVAČ V SEKTORU ROBOTŮ POŽADUJEME : Vzdělání - střední odborné - technické Praxe ve výrobě - 2 roky Základní znalost práce na PC NÁPLŇ PRÁCE: Seřizování výrobních strojů dle technických postupů Řízení průběhu prací ve svém sektoru Kontrola dodržování pracovních ...
s. n. o. p. cz a.s. Písek, Inzerováno včera

OPERÁTOR VÝROBY Pracovní náplň: - podíl na výrobě jednotlivých komponentů na výrobní lince a následné montáži výfuků a katalyzátorů Nabízíme: -pracovní smlouvu na HPP - finanční ohodnocení dle kvalifikace a výkonu - hrubá měsíční mzda 22 358,- Kč (120,- Kč/hod. ...
DP WORK s.r.o. Písek, Inzerováno včera

Vedoucí skladu MTZ Stručná charakteristika místa: organizace činností ve skladu MTZ, tvorba dokladů souvisejících s příjmem, skladováním a výdejem materiálu a ostatní evidence, manipulace s materiálem, práce v souladu se systémem HACCP a ISO. Speciální ...
Friall s.r.o. Tábor, Inzerováno včera