Obchodní zástupce pro Čechy

Pracovní místo ( Obchodní zástupce pro Čechy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
▲ Zodpovědnost za technickou podporu a prodej otěruvzdorných dílů ze slinutého karbidu v západní části České republiky
▲ Generování tržeb v souladu s cíli & politikou Skupiny
▲ Navštěvování a další komunikace se stávajícími a potenciálními zákazníky, budování a udržování silných a dlouhodobých ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup
Strojírenství

Další volná místa

Technický zástupce ve strojním oboru a oprav technických zařízení pro ruský a ka Požadavky: ÚSO v oboru Technická obsluha a opravy průmyslového zařízení, praxe v oboru od10 let, znalost ruštiny a kazaštiny slovem i písmem je podmínkou, ŘP sk. B, C Nabízíme: pracovní dobu od 08:00 - 16:30 hod. Nástup možný ihned. Výhody: ...
ROKO - MOTOR, s.r.o. Zlín, Inzerováno včera

Pracovníci internetového obchodu Jedná se o chráněné pracovní místo. Jen pro uchazeče se sníženou pracovní schopností nebo i OZZ. Zájemci pošlete stručný životopis nebo volejte. Volné místo pracovníci internetového obchodu pro lokalitu Napajedla.
Jitka Škodáková Napajedla, Inzerováno před 2 dny

Obchodník/ce se zdravotnickou technikou Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt: emailem, telefonicky PO-PÁ 9-14 hod. Požadujeme: ŘP sk. B Perfektní znalost českého jazyka Prokazatelné zkušenosti s prodejem zdravotnické techniky nebo zdrav. materiálu Doporučení od předchozího ...
CSO OSTRAVA s. r. o. Ostrava, Inzerováno před 2 dny