WNT Česká republika s.r.o.

Obchodní zástupce pro Čechy

Pracovní náplň
▲ Zodpovědnost za technickou podporu a prodej otěruvzdorných dílů ze slinutého karbidu v západní části České republiky
▲ Generování tržeb v souladu s cíli & politikou Skupiny
▲ Navštěvování a další komunikace se stávajícími a potenciálními zákazníky, budování a udržování silných a dlouhodobých obchodních vztahů
▲ Řízení všech etap prodejního cyklu (v případě potřeby i ve spolupráci s dalšími pracovníky)
▲ Komunikace se zákazníky ohledně nových produktů, zastaralosti produktů, úpravách ceny a dalších souvisejících informací
▲ Informování zákazníků o výhodách a správném způsobu použití produktů značky CERATIZIT
▲ Provádění technických zkoušek a oznamování výsledků
▲ Vyřizování poptávek, v nutných případech zajištění jasné specifikace a včasného a profesionálního předložení nabídky
▲ Zajišťování správného vyřizování zákaznických objednávek
▲ Řešení případných zákaznických reklamací, dotazů ohledně faktur či plateb
▲ Pořizování záznamů z návštěv zákazníků, kontaktů s nimi a ze souvisejících činností
▲ Účast na obchodních jednáních a technických a prodejních školeních

Požadavky
▲ Technické dovednosti se znalostmi místního průmyslu
▲ Nejméně 3 roky praxe s technickým prodejem ve strojírenském oboru
▲ Řidičský průkaz
▲ Anglický či německý jazyk

Nabízíme
Svůj životopis v německém nebo anglickém jazyce, prosím, zasílejte na níže uvedenou adresu.
Všechny informace budou zpracovávány jako důvěrné.

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Obchodní zástupce pro Čechy

Typ pracovního vztahu: Pracovní smlouva
Pracovní poměr: Plný úvazek
Délka trvání pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Minimální požadavky vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Lokalita: Česká republika
Obor: Obchod, prodej a nákup, Strojírenství
Pozici nabízí: WNT Česká republika s.r.o.
Ulice: Sokolovská 250/41
Město: Velké Meziříčí
PSČ: 59401

Zadavatel: Zaměstnavatel
Kontaktní osoba: Marek Drápela
E-mail: Marek Drápela
Telefon: 566 520 341

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: WNT Česká republika s.r.o.