TOP-Job

Pracujte z domova - Získejte Extra příjem

Pracovní náplň
Jedná se o obchod, který můžete realizovat z domova, prostřednictvím speciálního systému, který na internetu provozujeme. Celý systém není na obsluhu nijak technicky náročný a jsme schopni průměrného uživatele rychle zaškolit. Ke komunikaci s klienty a obchodními partnery využíváme nejnovější komunikační technologie, např. sociální sitě apod.

Tato činnost představuje:

Pracovat z domova s rostoucím příjmem
Pracovat na přivýdělek či hlavní činnost
Mít neustálou podporu člověka, který Vás provede jednotlivými kroky
Využít potenciál miliardových průmyslů ve Váš prospěch
Využít potenciál trhu celé republiky, ne jen lokality, kde bydlíte
Být profesionálně školen z domova

VYPLŇTE DOTAZNÍK A VÍCE INFO NA - www.top-job.cz , viz klikněte dole na naše internetové stránky.

Požadavky
Plnoletost - 20 let a více.

Ochota naučit se novým věcem.

Uživatelská znalost práce s PC/internetem/telefon.

Schopnost aktivní a samostatné práce.

Zájem o nezávislou a samostatnou činnost s volnou pracovní dobou. Pracovitost, zodpovědnost, spolehlivost.

Požadujeme na přivýdělek cca 2-3 hodiny času denně nebe 10-15h týdně
Na hlavní činnost 6-8 hodin času denně

UPŘEDNOSTŇUJEME DLOUHODOBOU SPOLUPRÁCI !

VYPLŇTE DOTAZNÍK A VÍCE INFO NA - www.top-job.cz , viz. klikněte dole na naše internetové stránky.

Nabízíme
Práci z pohodlí vašeho domova dle Vašich představ – práce doma, popř. odkudkoliv.
Flexibilní, VOLNOU pracovní dobu.

Přivýdělek, vedlejší činnost (při zaměstnání, při mateřské, při studiu, při důchodu atd.).

NEBO - jedinečná příležitost pro dlouhodobou a profesionální kariéru.

Osobní a finanční růst.

Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející oblasti.

Kompletní profesionální proškolení pomocí nejmodernějších a uživatelský jednoduchých internetových technologií.

Přivýdělek 2-3 hodiny denně se ziskem cca 10-15.000 Kč měsíčně. Hlavní činnost 6-8 hodin denně se pohybuje cca od 30.000 Kč měsíčně nahoru.

VYPLŇTE DOTAZNÍK A VÍCE INFO NA - www.top-job.cz, viz. klikněte dole na naše internetové stránky.

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pracujte z domova - Získejte Extra příjem

Typ pracovního vztahu: Živnostenský list
Pracovní poměr: Plný i zkracený úvazek
Délka trvání pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Minimální požadavky vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat zisk z podnikání - zisk z podnikání , Měsíc
Lokalita: Česká republika
Obor: Administrativa a organizace, Obchod, prodej a nákup, IT - prodej a služby
Pozici nabízí: TOP-Job
Internet: www.top-job.cz

Zadavatel: Zaměstnavatel
Kontaktní osoba: Marie Kozáková
E-mail: Marie Kozáková
Telefon: 608377268

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Petr Kozák