ADMINISTRÁTOR MATERIÁLOVÉHO + SKLADOVÉHO HOSPODÁŘSTVÍ

  • 25000 - 30000 CZK za měsíc
  • Kolbenova 936/5e, 19000 Praha 9

Pracovní místo ( ADMINISTRÁTOR MATERIÁLOVÉHO + SKLADOVÉHO HOSPODÁŘSTVÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- správa a aktualizace evidence majetku, materiálů a nářadí
- občasné aktivní zapojení při vlastní přípravě dodávek na montáže
- organizace a plánování dodávek na montáže
- tvorba harmonogramů v oblasti plánování revizních zkoušek
- kontrola platných revizních plaket
- dohled na činností skladníků
- dohled nad čistotou a pořádkem v provozu
- možné i krátkodobé služebné cesty do Německa za účelem kontroly platnosti revizí, dohledem nad činností revizních techniků apod. (příležitost pro rozvoj jazyka, zkušeností atd.)