Elektrikář - vyhláška 50

Pracovní místo ( Elektrikář - vyhláška 50 ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pro našeho významného klienta, který se zabývá zpracováním plastů hledáme vhodného kandidáta na pozici ELEKTRIKÁŘE

Co vás čeká

- montáž rozvaděčů pro vstřikolisy
- elektroinstalace výrobních strojů a zařízení

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika
Strojírenství
Průmysl

Další volná místa

SERVISNÍ TECHNIK-ELEKTRONIK EDU Náplň práce: - servis elektronických systémů (analýza poruchy, oprava, uvedení do provozu, vyzkoušení) - diagnostika a nastavování měřicích systémů pomocí servisních SW - součinnosti při nových instalacích a nasazování do provozu - provádění ...
VF, a.s. Dukovany, Inzerováno včera

Provozní elektrikář/ka Kontakt zasláním životopisu na e-mail marie.hruskova@bohemilk.cz. Požadavky: - vyučení v oboru - platné osvědčení dle vyhlášky č. 50/78 Sb., § 6 a 7 - samostatnost, manuální zručnost, spolehlivost Popis pracovního místa: - údržba strojů a ...
BOHEMILK, a.s. Opočno, Inzerováno včera

*POMOCNÍ PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘI PRŮMYSLOVÝCH INSTALACÍ Kontakt paní Plesková tel.: 777 730 150 nebo zašlete životopis na e-mail presskan@presskansystem.cz, hpleskova@presskansystem.cz. Výhodou: vzdělání v oboru elektro, ŘP sk. B. Znalost RJ výhodou. Podmínkou manuální zručnost a trestní bezúhonnost. ...
PRESSKAN system, a.s. Prostějov, Inzerováno před 2 dny