Elektrikář - vyhláška 50

Pracovní místo ( Elektrikář - vyhláška 50 ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pro našeho významného klienta, který se zabývá zpracováním plastů hledáme vhodného kandidáta na pozici ELEKTRIKÁŘE

Co vás čeká

- montáž rozvaděčů pro vstřikolisy
- elektroinstalace výrobních strojů a zařízení

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika
Strojírenství
Průmysl

Další volná místa

Údržbáři-elektrikáři Požadavky: vzdělání vyučení, platná zkouška dle § 14 vyhl. ČUBP č.50/1978 Sb., § 6, délka praxe min. 5 let, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost Popis práce: PP na dobu neurčitou, mzda dle délky praxe, pracovní doba 6-14:30 hod, Zaměstnavatel ...
Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace Vyškov, Inzerováno včera

Vedoucí pracovního týmu - Správa a údržba nemovitosti POUZE PRO OZP První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem: prace@mpvp.cz, telefonicky nebo osobně na kontaktní adrese 8:00 - 16:30 h. Praxe výhodou nikoliv podmínkou. Správa a údržba nemovitosti, zahrady, práce se dřevem, kovem, drobné instalatérské a ...
MÁME PRO VÁS PRÁCI s.r.o. Brno, Inzerováno včera

Provozní elektrikář Pracoviště: U panelárny č.p. 573/3, Olomouc. Nástup možný ihned. Požaduje: vyučen v oboru silnoproud, slaboproud, praxe nejméně 1 rok, zkouška §6, Vyhláška č.50/1978 Sb. - o odborné způsobilosti v elektrotechnice, schopen samostatné práce dle ...
IP systém a.s. Olomouc, Inzerováno včera