Gi Group Czech Republic, s.r.o. Tkadlena, listařka

Tkadlena, listařka

Pracovní náplň
- obsluha tkalcovských stavů
- osazení stroje

Požadavky
- ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12-hodinové směny)
- ochotu učit se novým věcem - 3 měsíce zaškolení
- loajalitu
- samostatnost
- aktivní přístup k práci
- nástupní mzda 16.000Kč hrubého, po 3 měsících zaškolení nárust mzdy na 18.000 - 20.500Kč hrubého /měsíc

Nabízíme
- stabilní zaměstnání ve společnosti s dlouholetou tradicí
- práce vhodná pro ženy
- zajímavé finanční ohodnocení
- závodní stravování
- zaučení zdarma
- příplatky za odpolední, noční a víkendové směny
- bonusy za 100% docházku až 2900Kč/měs.

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Tkadlena, listařka

Typ pracovního vztahu: Pracovní smlouva
Pracovní poměr: Plný úvazek
Délka trvání pracovního poměru: Na dobu určitou
Minimální požadavky vzdělání: Základní vzdělání
Plat 16000 - 20500
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: Gi Group Czech Republic, s.r.o.
Ulice: Pobřežní 620/3
Město: Praha 8 - Karlín
PSČ: 18600
Internet: www.gigroup.cz

Zadavatel: Zaměstnavatel
Kontaktní osoba: Miriam Loučková
E-mail: Miriam Loučková
Telefon: 775887520

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Gi Group Czech Republic, s.r.o.
Informace
Italská společnost GI Group je mezinárodní personální společností působící na trhu od roku 1998 a máme zastoupení ve více než 40 zemích a dále se rozšiřujeme. Máme více neži 100 000 agenturních a 3 000 interních zaměstnanců.

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasíte se zpracováním veškerých svých osobních údajů uvedených v životopise, který tímto poskytujete společnosti Gi Group Czech Republic s.r.o.