Skladník s VZV

Pracovní místo ( Skladník s VZV ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- práce ve skladu v textilním průmyslu
- obsluha VZV
- práce na PC
- práce se scannerem

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků NÁPLŇ PRÁCE: ukládání, kontrola a skladování zboží, vyskladnění a vychystání zboží, expedice zboží POŽADAVKY: řidičský průkaz sk. B, průkaz VZV NABÍZÍME: dotované závodní stravování, zaměstnanecké slevy na výrobky firmy, prémie dle tržeb firmy, ...
Dřevojas, výrobní družstvo Svitavy, Inzerováno včera

SKLADNÍCI - VÁŽNÍ Nástup ihned. Postup výběru uchazečů: pohovor a seznámení s provozem po domluveném osobním jednání. Kontaktní osoba: p. Bartošek 777 713 733 (v době od 8:00 do 13:00). Požadavky: vzdělání minimálně - střední odborné (vyučen), osvědčení na VZV ...
MAKOVEC a.s. Držovice, Inzerováno včera

Skladník NÁPLŇ PRÁCE: příjem/výdej zboží POŽADAVKY: pozitivní přístup k plnění pracovních úkolů, trestní bezúhonnost, zodpovědnost a spolehlivost, časová flexibilita NABÍZÍME: nástup možný ihned, třísměnný provoz, noční provoz, zázemí stabilní české ...
Qanto Services s.r.o. Svitavy, Inzerováno včera