Provozní elektrikář

Pracovní místo ( Provozní elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- opravy výrobních strojů
- elektrikářské práce v rámci továrny

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

elektrikář pro servis a montáž technologických zařízení Pracoviště: Svatoborská 591/87, 697 01 Kyjov. § 6 vyhl. č. 50/78 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice. ŘP sk. B, případně C. Komunikační schopnosti, spolehlivost. Kontakt na mail: zobalvoa@sebesta.cz Volné místo elektrikář pro servis a ...
Šebesta, spol. s r.o. Kyjov, Inzerováno včera

Zámečník Požadavky: vzdělání vyučen, znalost svařování autogen, CO2, elektrika. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Kontaktní osoba: Štěpán Pavel, tel. 517 350 885, 602 705 046 Volné místo zámečník pro lokalitu Vyškov.
Pavel Štěpán Vyškov, Inzerováno před 3 dny

Provozní elektrikáři Požadujeme: VYHLÁŠKU č. 50/1978 Sb. minimálně § 6 pro NN a VN. Nabízíme: Příspěvek na stravování, týden dovolené navíc nad zákonem stanovený, odměny při pracovních a životních výročích, vitamínové balíčky. Možnost prodloužení doby určité. Zájemce ...
Gumárny Zubří, akciová společnost Zubří, Inzerováno před 3 dny