Montážní dělník

Pracovní místo ( Montážní dělník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- Jednoduchá práce na montážní lince

- Základní kontrola kvality
- Základní údržba strojů, přístrojů a zařízení
- Dodržování norem kvality

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

dělník ve výrobě - štípání a povrchové úpravy betonových výrobků Volné místo pro dělník ve výrobě - štípání a povrchové úpravy betonových výrobků lokalitu Zbůch.
MAXDIM s.r.o. Zbůch, Inzerováno před 4 dny

strojírenský dělník - brusič Místo výkonu práce: Zbiroh, Sládkova č.p. 219 Náplň práce: strojírenský dělník - brusič Požadujeme: základní vzdělání Nabízíme: platové ohodnocení od 17.100,- Kč /měs., Kontakt: telefonicky, e-mailem (Po - Pá - 7.00-15.00): Prachařová Olga, tel.: ...
ZBIROVIA, a.s. Zbiroh, Inzerováno před 5 dny

Operátor výroby - Hodonín až 22 000 Kč Neváhejte a zašlete nám Váš životopis. V současné chvíli obsazujeme pozici Dělník/ce v Hodoníně. Náplní Vaší práce bude: - kompletace materiálu, výrobků za pomoci jednoduchých ručních výrobních nástrojů - manipulace s výrobním materiálem, ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 6 dny