Montážní dělník

Pracovní místo ( Montážní dělník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- Jednoduchá práce na montážní lince

- Základní kontrola kvality
- Základní údržba strojů, přístrojů a zařízení
- Dodržování norem kvality

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Operátor výroby, až 24 000 Kč/měs., Kladno Hledáme Operátory výroby a dělníky na pracoviště vysekávání a ohraňování plechů. Máte zkušenosti nebo jenom zájem pracovat ve výrobě? Potom hledáme právě Vás! Náplní práce je: * práce v informačním systému - vyhledávání aktuálních ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

STABILNÍ PRÁCE VE VÝROBĚ - mzda 28 000 Kč/měs. + benefity Máte alespoň krátkou zkušenost s prací ve výrobě jako dělník nebo operátor výroby? Nabízíme DLOUHODOUBOU a STABILNÍ práci ve farmaceutické společnosti - budete se přímo podílet na VÝROBĚ LÉKŮ jako OPERÁTOR/KA! Pokud jste zodpovědná osoba, dejte nám ...

DĚLNÍK/CE ve VÝROBĚ, mzda 28 000 Kč + příspěvek na stěhování Pracujte pro jedničku na trhu v oblasti FARMACIE! Právě hledáme OPERÁTORY/KY VÝROBY do společnosti, která vyrábí léky. Pracovat budete v ČISTÉM a BEZPRAŠNÉM prostředí. Že nemáte ve výrobě praxi? Nevadí, u nás se vše naučíte! Jaká je náplň práce? ...