Gi Group Czech Republic, s.r.o. Dělník plastikářské výroby

Dělník plastikářské výroby

Pracovní náplň
- Jednoduchá práce na montážní lince

- Základní kontrola kvality
- Základní údržba strojů, přístrojů a zařízení
- Dodržování norem kvality

Požadavky
- Předchozí zkušenosti ve výrobě výhodou
- Schopnost pracovat v týmu i samostatně
- Dobrý zdravotní stav
- Samostatnost
- Pečlivost a zodpovědnost
- Časová flexibilita: dvousměnný (12-hod.) nebo třísměnný provoz (8-hod.); nepřetržitý provoz

Nabízíme
- Samostatnou a zodpovědnou práci v přátelském kolektivu mezinárodní společnosti
- Práce vhodná pro muže i ženy jakéhokoliv věku i bez předchozích zkušeností ve výrobě

- Zaškolení a proces adaptace zdarma

- Možnost práce přesčas

- Motivující systém finančního ohodnocení: prémie až 30%, nadstandartní příplatky za přesčasy, noční směny, odpolední směny a víkendy; 5 týdnů dovolené, stravenky,FlexiPassy, čtvrtletní docházkový bonus 3000 Kč , agenturní bonus 500 Kč, mzda až 20 000Kč

- Nástup ihned /dohodou

Těšíme se na Vaše reakce!

Kontaktní osoba:

Miriam Loučková

tel.: 775 887 520

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Dělník plastikářské výroby

Typ pracovního vztahu: Pracovní smlouva
Pracovní poměr: Plný úvazek
Délka trvání pracovního poměru: Na dobu určitou
Minimální požadavky vzdělání: Základní vzdělání
Plat 12500 - 20500 CZK , Měsíc
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla, Průmysl, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: Gi Group Czech Republic, s.r.o.
Ulice: Pobřežní 620/3
Město: Praha 8 - Karlín
PSČ: 18600
Internet: www.gigroup.cz

Zadavatel: Zaměstnavatel
Kontaktní osoba: Miriam Loučková
E-mail: Miriam Loučková
Telefon: 775887520

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Gi Group Czech Republic, s.r.o.
Informace
Italská společnost GI Group je mezinárodní personální společností působící na trhu od roku 1998 a máme zastoupení ve více než 40 zemích a dále se rozšiřujeme. Máme více neži 100 000 agenturních a 3 000 interních zaměstnanců.

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasíte se zpracováním veškerých svých osobních údajů uvedených v životopise, který tímto poskytujete společnosti Gi Group Czech Republic s.r.o.