Zdeněk Mittner

kovář,umělecký kovář,zámečník

Pracovní náplň
Jsme klasické umělecké kovářství,ve kterém se ručně vyrábějí kované brány, zábradlí oplocení , mříže, doplňky do interiéru atd. Práce je u nás velice zajímavá a krásná. Pracoval by jste ve firmě,která působí na trhu více jak 25 let. Nabízíme stabilní práci, pravidelný měsíční příjem.Za dobře odvedenou práci rádi zaplatíme. Pokud nejsi vyučen v oboru,ale máš rád práci s kovem, tak ti dáme šanci u nás pracovat, a předáme ti naše zkušenosti. Jak se říká učený z nebe nespadl,ale musíte mít chuť ze sebe vydat vše. Na naše výrobky se podívejte na našich www stránkách - www.mittner.cz , nebo osobně zavolejte na tel: 608 107 107

Požadavky
Našim požadavkem je chtít pracovat, odvést vždy dobrou práci, naučit se nové věci.

Nabízíme
Nabízíme: stabilní práci po celý rok , pravidelný příjem , dobré pracovní podmínky. Práce v malém ,ale špičkovém kolektivu odborníků.

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: kovář,umělecký kovář,zámečník

Typ pracovního vztahu: Pracovní smlouva
Pracovní poměr: Plný úvazek
Délka trvání pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Minimální požadavky vzdělání: Vzdělání není podstatné
Plat 20000 - 40000 CZK , Měsíc
Lokalita: Česká republika
Obor: Strojírenství, Služby zákazníkům, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Zdeněk Mittner
Ulice: U Zvonice 375
Město: Rajhradice
PSČ: 66461
Internet: www.mittner.cz

Zadavatel: Zaměstnavatel
Kontaktní osoba: Zdeněk Mittner
E-mail: Zdeněk Mittner
Telefon: 608107107

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Zdeněk Mittner
Informace
Provozovna se nachází kousek za Brnem. Do místa vede výborné autobusové i vlakové spojení. Z Brna cca 30 minut.