kovář,umělecký kovář,zámečník

Pracovní místo ( kovář,umělecký kovář,zámečník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jsme klasické umělecké kovářství,ve kterém se ručně vyrábějí kované brány, zábradlí oplocení , mříže, doplňky do interiéru atd. Práce je u nás velice zajímavá a krásná. Pracoval by jste ve firmě,která působí na trhu více jak 25 let. Nabízíme stabilní práci, pravidelný měsíční příjem.Za dobře ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Služby zákazníkům
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Obráběč, soustružník, zámečník Nabízíme závodní stravování s příspěvkem firmy, po 6 měsících příspěvek na penzijní připojištění Místo výkonu práce: Smetanova č.p. 479, Uhlířské Janovice Volné místo obráběč, soustružník, zámečník pro lokalitu Uhlířské Janovice.
STS Uhlířské Janovice, s.r.o. Uhlířské Janovice, Inzerováno včera

Zámečník - svářeč se zkouškou ČSN EN 287.1 metoda 135 Svařování ocelových konstrukcí a komponentů kolejových vozidel. Požadavky - Vyučen. Svářečský průkaz EN 287.1 metoda 135. Možnost získání/obnovení svářečského průkazu v naší Svářečské škole. Pro výkon této typové pozice jsou požadovány tyto ...
ČKD Kutná Hora, a.s. Kutná Hora, Inzerováno včera

svářeči/zámečníci Kont.: Hála Tomáš, e-mail: tomas.hala@ase.cz, tel. 606085159 - 8-15 hod.. Dílenská výroba a následná montáž na stavbách po Praze a okolí. Svářeč výhodou, ale přijmeme i šikovného montéra. Volné místo svářeči/zámečníci pro lokalitu Praha.
ASE-MC s.r.o. Praha, Inzerováno před 2 dny