Řidič DNR na HPP

Pracovní místo ( Řidič DNR na HPP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Řidič sanitního vozidla, manipulace s pacientem a jeho doprovod.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

řidič Kontakt: Korbelíková Lucie, tel.: 377 860 174, e-mail: korbelikova@atmos-chrast.cz Atmos Chrást, s.r.o. společnost působící v oblasti stlačeného vzduchu s vlastní výrobou šroubových kompresorů, šroubových bloků a motorgenerátorů přijme řidiče s ...
ATMOS Chrást s. r. o. Chrást, Inzerováno včera

Řidiči nákladních vozidel s vlekem C+E Jedná se o svoz syrového mléka z farem do mlékárny. Mzda 30 000,- Kč + stravné Požadujeme řidičský průkaz C+E, platný profesní průkaz, praxi v řízení jízdní soupravy nad 12 t, kartu řidiče do tachografu,platné psychologické vyšetření.Práce ...
BODOS Czechia a.s. Praha, Inzerováno včera

Řidiči nákladních automobilů řidičský průkaz C, E – výhodou, praxe, profesní průkaz, karta řidiče, pojištění odpovědnosti, trestní bezúhonnost, spolehlivost, samostatnost . Nutno předem domluvit schůzku. Volné místo řidiči nákladních automobilů pro lokalitu Mrač.
Luboš Mašek Mrač, Inzerováno před 2 dny