Medical Assistance s.r.o.

Řidič DNR na HPP

Pracovní náplň
Řidič sanitního vozidla, manipulace s pacientem a jeho doprovod.

Požadavky
Požadujeme: Osvědčení řidičské skupiny B, osvědčení o absolvování kurzu DNR. Výpis z rejstříků trestů, trestní bezúhonnost, profesionální přístup, spolehlivost a flexibilitu.

Nabízíme
Pracovní zázemí ve stabilní firmě s možností platového růstu. Zajímavou práci na plný úvazek. Platové podmínky při osobním pohovoru. Nástup ihned. Životopisy zasílejte na e-mail: sekretariat@zzsma.cz.

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řidič DNR na HPP

Typ pracovního vztahu: Pracovní smlouva
Pracovní poměr: Plný úvazek
Délka trvání pracovního poměru: Na dobu určitou
Lokalita: Praha
Obor: Doprava a logistika, Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Medical Assistance s.r.o.
Ulice: Plovdivská 3265/4
Město: Praha
PSČ: 14300
Internet: www.zzsma.cz

Zadavatel: Zaměstnavatel
Kontaktní osoba: Lucie Vostatková
E-mail: Lucie Vostatková
Telefon: 230234171

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli