Mareš Ondřej, JUDr., LL.M. - soudní exekutor

VYKONAVATEL/KA SOUDNÍHO EXEKUTORA pro oblast Morava

Pracovní náplň
jedná se o práci v terénu, provádění místních šetření, soupisů movitých věcí, vymáhání pohledávek

Požadavky
bydliště na Moravě /nejlépe v okolí dálnice D1 na trase Brno - Olomouc/, středoškolské vzdělání, kvalifikovaná zkouška vykonavatele soudního exekutora výhodou, spolehlivost, samostatnost, vysoká komunikační schopnost, stresová odolnost, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC

Nabízíme
pružnou pracovní dobu, motivační a nadstandardní finanční ohodnocení

Nástup možný ihned
Životopis s fotografií zasílejte pomocí odpovědního formuláře.

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: VYKONAVATEL/KA SOUDNÍHO EXEKUTORA pro oblast Morava

Typ pracovního vztahu: Pracovní smlouva
Pracovní poměr: Plný úvazek
Délka trvání pracovního poměru: Na dobu určitou
Minimální požadavky vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Lokalita: Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Právo, justice a legislativa , Státní, veřejná správa
Pozici nabízí: Mareš Ondřej, JUDr., LL.M. - soudní exekutor
Ulice: Masarykova 679/33
Město: Litoměřice
PSČ: 41201
Internet: www.exekutor-ltm.cz

Zadavatel: Zaměstnavatel
Kontaktní osoba: Jitka Zahálková
E-mail: Jitka Zahálková

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: JUDr. Ondřej Mareš