Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

telefonní operátor

Pracovní místo ( telefonní operátor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Stále se rozšiřující call centrum s dlouholetou praxí hledá nové schopné, spolehlivé a zodpovědné osoby pro rozšíření stávajícího pracovního týmu. Požadujeme znalost práce s PC, komunikativnost a chuť učit se novým věcem. Jedná se vyřizování objednávek a kompletní zákaznický servis pro společnosti ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Telekomunikace

Další volná místa

EXPENSE ADMINISTRATOR for part time Do you like to work in Excel and want to learn more from administration? Do you want to work in an international environment and use English daily?
Grafton Recruitment s.r.o. Střížkov, Plný úvazek, Inzerováno včera

HR support with GERMAN and English Our client, an international and fast growing company operating all over the world, is looking for qualified candidates to fill the vacancy of HR APPLICATION SUPPORT WITH GERMAN AND ENGLISH.
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

HR Business Partner We are looking for an experienced candidate in human resources, recruitment and HR management practices. Are you comfortable at communicating in English and Czech and do you want to work for an international company where you will cooperate with ...
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 8, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Odeslat
zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit