Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

telefonní operátor

Pracovní místo ( telefonní operátor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Stále se rozšiřující call centrum s dlouholetou praxí hledá nové schopné, spolehlivé a zodpovědné osoby pro rozšíření stávajícího pracovního týmu. Požadujeme znalost práce s PC, komunikativnost a chuť učit se novým věcem. Jedná se vyřizování objednávek a kompletní zákaznický servis pro společnosti ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Telekomunikace

Další volná místa

DOPRAVNÍ DISPEČER | Jihlavsko Vyznáte se v koordinaci řidičů, kamionů, nakládek/vykládek a umíte řešit operativní problémy? Zvládnete komunikovat v AJ? Pokud ano, tak to budete náš nový člen týmu!
Grafton Recruitment s.r.o. Jihlavsko, Plný úvazek, Inzerováno včera

Telefonista/operátor Místo výkonu: K Hrušovu 293/2,102 00 Praha 10-Štěrboholy Kontakt: Kuběna Daniel, e-mail: infopraha@logex.cz Požadujeme dobrou komunikační znalost, obchodní dovednosti, chuť učit se, základní znalost zeměpisu, znalost práce na pc. Nabízíme příjemné ...
LogEx logistics s.r.o. Praha, Inzerováno včera

operátoři - zácvik Pracoviště: Benešov Klíčové aktivity:• Pracovník na této pozici provádí montáž výrobků dle předem stanovených návodek a pokynů.Dobrý zrak podmínkou (lze použít brýle či dioptrické čočky), manuální zručnost, schopnost pracovat ve stoje, pečlivost ...
TRW Autoelektronika, s.r.o. Benešov, Inzerováno včera

Odeslat
zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit