OPERÁTOR(-KA) VÝROBY - Benešov

Pracovní místo ( OPERÁTOR(-KA) VÝROBY - Benešov ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pro našeho prosperujícího zákazníka z oblasti automobilového průmyslu hledáme šikovné pracovníky na pozici operátor(-ka) výroby, místo je vhodné i pro absolventy!
Náplní práce je montáž drobné autoelektroniky.

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Vedoucí skladu v Tuchoměřicích Baví Vás práce v logistice a dovedete řídit tým lidí? Pokud ano, nabízíme Vám pozici VEDOUCÍHO SKLADU v Tuchoměřicích.
Grafton Recruitment s.r.o. Tuchoměřice, Plný úvazek, Inzerováno včera

OPERÁTOR CNC Profil společnosti: Firma se zabývá vývojem, výrobou a prodejem profesionálního nýtovacího nářadí, jednoúčelových automatizovaných strojů a výrobních linek a také prodejem spojovacího materiálu. Náplň práce: - obsluha a seřizování CNC soustruhů v ...
RIVETEC s.r.o. Písek, Inzerováno včera

OPERÁTOR VÝROBY ciz Náplň práce: montáž kovových konstrukcí autosedaček Pracovní doba: třísměnný provoz Požadujeme: zodpovědnost, pečlivost, manuální zručnost - praxe v průmyslovém odvětví výhodou Nabízíme: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní ...
Faurecia Components Písek, s.r.o. Písek, Inzerováno včera