elektromechanik

Pracovní místo ( elektromechanik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Výroba a montáž kamerových a monitorovacích systémů pro kontrolu kanalizačních sítí.

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika

Další volná místa

Servisní technik Servisní technik - vzdělání středoškolské nebo vysokoškolské ve strojírenském nebo elektrotechnickém oboru, praxe výhodou. Náplň práce: servis strojů a ustavování nových linií do provozu, převážně v zahraničí, mechanické a elektronické opravy na ...
ps-ECO spol. s r.o. Kaplice, Inzerováno včera

Zaměstnanec úklidu Zaměstnanec úklidu- vzdělání základní. Pracoviště Kaplice. Pracovní poměr na dobu určitou po dobu jednoho roku s možností prodloužení, prac. úvazek plný, nástup ihned, prac. doba turnusová. Mzda od 14.000,-- 17.000,-- Kč hrubého. Náplň práce: běžný ...
Domov pro seniory Kaplice Kaplice, Inzerováno včera

KONSTRUKTÉŘI MECHANIKY KONSTRUKTÉŘI MECHANIKY - Místo výkonu práce: Komárov. Nástup možný ihned. Požadavky: CAD 2D, 3D, znalost AJ výhodou. Zaměstnanecké výhody: výuka jazyků, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní ...
BUZULUK a.s. Komárov, Inzerováno včera