elektromechanik

Pracovní místo ( elektromechanik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Výroba a montáž kamerových a monitorovacích systémů pro kontrolu kanalizačních sítí.

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika

Další volná místa

Automechanik Automechanik - vzdělání střední odborné s výučním listem v oboru. Pracoviště Český Krumlov. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, pružná prac. doba. Nástup ihned. Mzda 30.000,-- - 35.000,-- Kč hrubého. Pracovní náplní jsou veškeré opravy ...
CB Auto a.s. Český Krumlov, Inzerováno včera

automechanik Místo výkonu práce: Písecká 284, Strakonice (v areálu KILI s.r.o.) POŽADAVKY: SOU/SŠ Automechanik - min. 5 let praxe!!! Ochotu pracovat, flexibilitu, zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost. Pracovní poměr je možný na DPP/DPČ či HPP - po dohodě a ...
Jaroslav Eliáš Strakonice, Inzerováno včera

Mechanik, pomocný dělník Montáž jednoúčelových strojů dle montážní dokumentace. Příspěvek na dopravu, stravování. Kontakt: mailme, telefonicky 7 - 15 h. Volné místo mechanik, pomocný dělník pro lokalitu Soběslav.
Strojírna Soběslav s.r.o. Soběslav, Inzerováno včera