Dělník - SYPAČ

Pracovní místo ( Dělník - SYPAČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Dosýpání plastového granulátu do extruzních linek
Skladové hospodářství
Převozy materiálu ze skladu do výroby
Práce v 3-směnném provozu
Manipulace s ručním paletovacím vozíkem

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

ŘIDIČ - DĚLNÍK Místo výkonu práce: Nádražní č.p. 500, 564 01 Žamberk Požadujeme: spolehlivost, flexibilita, řidičský průkaz sk. B Kontakt: telefonicky, e-mailem nebo osobně Volné místo řidič - dělník pro lokalitu Žamberk.
SOVA stavební s.r.o. Žamberk, Inzerováno včera

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/ELEKTRIKÁŘ , až 26 000 Kč/měs. Máte vzdělání elektrotechnického směru, máte platnou vyhlášku č. 50/1978? Vyznáte se ve slaboproudu?Tak jste otevřel ten správný inzerát! Pro společnost s dlouholetou tradicí hledáme kandidáty na pozici MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/ELEKTŘIKÁŘ. V případě zájmu ...
Grafton Recruitment s.r.o. Měšice, Plný úvazek, Inzerováno včera

dělník potravinářské výroby Manipulace s jateckými polotovary, manipulace s masem a masnými výrobky, převážení, porcování, balení masa a masných výrobků, obsluha strojů, obsluha linky, kootakt osobně, tel: 8:00 - 14:00 nebo e-mailem Volné místo dělník potravinářské výroby pro ...
Kostelecké uzeniny a.s. Planá nad Lužnicí, Inzerováno včera