Dělník - SYPAČ

Pracovní místo ( Dělník - SYPAČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Dosýpání plastového granulátu do extruzních linek
Skladové hospodářství
Převozy materiálu ze skladu do výroby
Práce v 3-směnném provozu
Manipulace s ručním paletovacím vozíkem

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

Montážní dělník výroby vzorníků interiérových materiálů Požadujeme manuální zručnost, spolehlivost, flexibilitu, chuť pracovat. Doprava z Jihlavy a zpět zajištěna. Své životopisy zasílejte na kral@staalboek.cz. Volné místo montážní dělník výroby vzorníků interiérových materiálů pro lokalitu Plandry.
STAALBOEK s.r.o. Plandry, Inzerováno dnes

Dělník/dělnice na sekání látek Profil: Manuální zručnost Práce převážně na výsekových a sekacích strojích Vyučení a praxe na sekacích strojích výhodou Smysl pro pořádek, spolehlivost, flexibilita. Po zapracování navýšení třídy a mzdy. Nástup možný ihned. Životopisy zasílejte na ...

Manipulační dělník v potravinářské výrobě Jedná se o manuální práci na úseku sýrárny Požadujeme šikovnost, určitou fyzickou zdatnost, schopnost pro týmovou práci, zodpovědnost Převážně třísměnný provoz + víkendy Nabízíme : platové ohodnocení dle výkonu a zkušeností, premie do 15%, odměnu za ...
Moravia Lacto a.s. Jihlava, Inzerováno dnes