Administrativní pracovnice

Pracovní místo ( Administrativní pracovnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Společnost Czech Trade International, provozovatel sítě informačních a databázových portálů CzechTrade ( www.czechtrade.net ) přijme zaměstnance na pozici Administrativní pracovnice.

Pracovník vede administrativní agendu, provozní a administrativní záležitosti, spravuje a doplňuje firemní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Služby zákazníkům

Další volná místa

Účetní #junior Příspěvková organizace, pro kterou je práce posláním, hledá do týmu posilu na účetní oddělení. Co budeš dělat? - připravovat podklady k fakturaci - zadávat platby - komunikovat napříč účetním oddělením - reporting - drobná administrativa
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Zkušený konzultant projektů financovaných EU Vyhovuje Vám rodinné prostředí malého pracovního kolektivu? Na práci potřebujete klid a rádi využijete možnost práce i ve formě home office? Máte již zkušnosti se zpracováním projektových žádostí do finančních mechanizmů EU? A to celé i v ...

Asistent/ka purchase managera Máš zkušenost s administrativou nebo na asistenční pozici? Hovoříš výborně anglicky a máš zkušenosti z polygrafického či obchodního prostředí? Zajímá tě spolupráce s celosvětovými luxusními kosmetickými značkami? Pokud ANO, neváhej se ...