APLIKAČNÍ INŽENÝR #výroba #AJ #CAD

Pracovní místo ( APLIKAČNÍ INŽENÝR #výroba #AJ #CAD ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsi absolventem strojní průmyslové školy a hledáš uplatnění na trhu práce?

Zapoj se do týmu mezinárodní výrobní společnosti, kde budeš mít prostor pro osobní rozvoj. Aktuální téma je pro nás automatizace, digitalizace, apod. Můžeš se tak stát součástí vývoje moderních výrobních technologií. Šanci u nás mají nejen absolventi, ale také kandidáti se zkušenostmi.

Hlavní činností tedy bude navrhovat, optimalizovat, zlepšovat. To jsou naše hesla.

Co Tě na pozici přesně čeká?

- návrhy a optimalizace vybavení pro plošné tváření plechů a jednoúčelových strojů
- spolupráce při výrobě nástrojového vybavení a technologických investic
- podílení se na zavádění digitalizace
- zlepšování a rozšiřování technických řešení